Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Solidny długi uchwyt łazienkowy metalowy

W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa specjalistyczny sprzęt medyczny ułatwiający codzienne funkcjonowanie osobom z ograniczeniami ruchowymi, dla osób po przebytych urazach, operacjach w chorobach zwyrodnieniowych ograniczających samodzielne poruszanie się. Odpowiedni także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do takiego asortymentu oprócz lasek, kul ortopedycznych, balkoników, chodzików należą również uchwyty łazienkowe. Uchwyty przeznaczone głównie do montażu na ścianie w łazienkach pod prysznicem, przy wannie, umywalce czy muszli klozetowej pozwalają na ułatwienie codziennych czynności jak mycie się i korzystanie z różnych sanitariów.

Poręcz łazienkowa również nadaje się do montażu w innych miejscach chociażby w kuchni czy nawet przy łóżku według indywidualnych potrzeb. Prezentowany w tej ofercie uchwyt tzw. długi uchwyt o wymiarze 60 cm powstał z solidnej stali. Jest to stal z powłoką ochronną, dzięki temu stanowi doskonałe zabezpieczenie przed wilgocią. Uchwyt można wygodnie zamontować zarówno w pionie jak i w poziomie. Uchwyt przeznaczony do stałego montażu, jednak po demontażu można przenieść go w inne miejsce. Do zestawu zostały dołączone niezbędne elementy ułatwiające mocowanie jak: podkładki gumowe 2 sztuki, kołki rozporowe 6 sztuk, śruby 6 sztuk, dzięki temu nie ponosimy dodatkowych kosztów. Uchwyt odpowiedni dla osób o wadze nie przekraczającej 100 kg.

Posiadamy również inne rozmiary tego samego modelu uchwytu łazienkowego jak np. krótki uchwyt 30 cm i 45 cm oraz bardzo długi 80 cm. W naszej ofercie także inne rodzaje uchwytów z ssącą przyssawką oraz inny sprzęt pomocniczy dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Do zestawu dołączona została również instrukcja obsługi ułatwiająca montaż. Uchwyty znajdują zastosowanie zarówno w placówkach szpitalnych, jednostkach opiekuńczych jak i również warunkach domowych. Uchwyt do łazienki wkręcany odpowiedni dla każdego zapewnia wygodne mocowanie niemalże w każdym miejscu. Pomocny również dla seniorów i osób w podeszłym wieku przy podtrzymywaniu się. 

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- uchwyt łazienkowy wkręcany do mocowania na stałe
- dla osób, które mają problemy z poruszaniem się, pionizacją, równowagą
- sprawdzi się dla seniorów, osób w podeszłym wieku, poruszających się na wózkach inwalidzkich
- wykonany z solidnej stali z powłoką ochronną zabezpieczającą przed wilgocią
- z możliwością montażu w pionie lub poziomie
- w zestawie pomocnicze elementy do montażu: uchwyt, podkładki gumowe 2 sztuki, kołki rozporowe - 6 sztuk, śruby 6 sztuk
- w zestawie instrukcja obsługi ułatwiająca montaż
- max. obciążenie wagi 100 kg
- długość 60 cm