Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Solidny uchwyt łazienkowy metalowy 45 cm

Bardzo często osoby w podeszłym wieku czy seniorzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się najczęściej z powodów chorobowych, po przebytych urazach, operacjach, w zmianach zwyrodnieniowych itp. Niekiedy zwykłe czynności w przypadku ograniczeń ruchowych mogą sprawiać duże problemy np. w czasie kąpieli, pod prysznicem itp. Dlatego dużym ułatwieniem jest montaż specjalistycznych uchwytów w miejscach codziennego użytkowania jak łazienki, czy kuchnie. Uchwyt łazienkowy pomaga samodzielnie korzystać z sanitariów i innych sprzętów. 

Co istotne to uchwyt powstał z mocnej stali z powłoką zabezpieczającą przed wilgocią. Uchwyt do łazienki przeznaczony jest do montażu na stałe jednak można go zdemontować i przenieść w inne miejsce. Do zestawu zostały dołączone elementy pomocnicze, których nie musimy kupować samodzielnie. W zestawie znajdziemy oprócz uchwytu podkładki gumowe 2 szt., kołki rozporowe 6 szt., śruby 6 szt. W komplecie także instrukcja montażu ułatwiająca prawidłowe mocowanie uchwytu. Dla jeszcze wygodniejszego zastosowania uchwyt można zamontować w pionie lub też w poziomie. Uchwyt został przeznaczony dla osób z maksymalnym obciążeniem wagowym wynoszącym 100 kg. Wymiary uchwytu 45 cm, w naszej ofercie posiadamy także inne rozmiary tego samego modelu jak np. krótki uchwyt 30 cm, dłuższy 60 cm oraz najdłuższy 80 cm.

Poręcz łazienkowa bardzo dobrze sprawdza się w placówkach publicznych jak np. szpitale, jednostki opiekuńcze jak i również warunkach domowych. Szeroki wybór rozmiarów pozwala na wybranie odpowiedniej długości w zależności od indywidualnych potrzeb i miejsca w pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje uchwytów, a mianowicie uchwyty z przyssawkami oraz inny pomocniczy sprzęt dla osób z ograniczeniami ruchowymi. 

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- uchwyt metalowy do łazienki 45 cm
- pomocniczy sprzęt medyczny dla osób z niepełnosprawnościami, dla osób o ograniczonej mobilności
- sprawdzi się dla osób w podeszłym wieku, seniorów
- z powłoką ochronną, odporny na wilgoć
- wykonany ze stali 
- pozwala na montaż w pionie i poziomie
- w zestawie: uchwyt, podkładki gumowe 2 sztuki, kołki rozporowe 6 sztuk, śruby 6 sztuk
- przeznaczony na max. obciążenie wagi 100 kg
- długość uchwytu wynosi 45 cm
- odpowiedni do zastosowaniu w domu, w jednostkach opiekuńczych, warunkach szpitalnych