Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości niedroga laska z parasolem

Laska z parasolem to nowość w naszym sklepie. Jest to specjalistyczna laska, która służy do podpierania się jak i również jako laska parasol 2 w 1. Dla kogo sprawdzi się ten model? Laska może być użytkowana przez każdego, kto ma ograniczenia ruchowe i wymaga solidnego wsparcia. Dedykowana głównie dla seniorów. Sprawdzi się szczególnie dla osób lubiących spacerować, dzięki możliwości parasola już nigdy nie zaskoczy ich deszcz. Laska parasol jest niezwykle przydatna w porach jesiennych i zimowych, kiedy zwiększa się liczba opadów. Dzięki takiej lasce senior wymagający użycia laski nie musi dodatkowo nosić parasolki. Laska parasolka może być użytkowana razem z parasolem jak i również osobno.

Wystarczy nacisnąć guzik aby uwolnić laskę, która wychodzi ze stelaża. Jest to bardzo dużą zaletą dla użytkownika, w czasie deszczu. Co istotne to fakt, iż parasolka została solidnie wykonana jej konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność. Laska z parasolką zaprojektowana tak aby była wiatro-odporna. Podczas silnego wiatru wywija się na drugą stronę nie uszkadzając konstrukcji. Stelaż laski powstał z włókna szklanego posiada 8 grubych drutów, kij parasolki wytworzony został z aluminium, dodatkowo pokryty poliestrem, z kolei elementy wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Laska została również wyposażona w wygodny antypoślizgowy uchwyt dla większej stabilizacji. 

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa laska została zakończona gumową nasadką antypoślizgową, gwarantującą bezstukowe użytkowanie. Poszczególne wymiary laski to długość parasola 90 cm po wyjęciu laski 71 cm, długość laski 88 cm, z kolei długość drutów wynosi 60 cm, a średnica czaszy 103 cm. Prezentowany lasko - parasol w eleganckim czarnym kolorze. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu w postaci lasek inwalidzkich dla seniorów i innych osób wymagających wsparcia podczas chodzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- laska z parasolką
- przeznaczona dla osób, które mają trudności w poruszaniu się i wymagają podparcia
- bardzo dobra dla seniorów
- laska z funkcją parasola przydatna w czasie, deszczu śniegu
- doskonale chroni przed wiatrem
- laska może być użytkowana samodzielnie lub z parasolem, wystarczy nacisnąć guzik aby uwolnić laskę wychodzącą ze stelaża
- stelaż wykonany z włókna szklanego, kij i laska aluminiowa, pokrycie poliestrowe
- lasko - parasol posiada bardzo stabilną i wytrzymałą konstrukcję odporną na wiatr
- wykonana z wysokiej jakości materiałów
- elegancki czarny kolor
- antypoślizgowa nasadka zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo
- nasadka bezstukowa 

punktor DANE TECHNICZNE:

- dł.: parasola 90 cm po wyjęciu laski 71 cm
- dł.: laski 88 cm
- dł.: drutów 60 cm
- średnica czaszy: 103 cm

Napisz opinię
2020-03-19 15:09:59 - 

Fajna laska dosłownie, mam laskę do podpierania i parasol czego wcześniej nie było takiego czegoś.

2020-04-17 13:18:12 - 

Laska z parasolem to mój najlepszy wybór