Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie nasadki na kule z kolcami 

Nakładki na kule to specjalistyczne produkty, które dedykowane są jako zabezpieczenie kuli przed ślizganiem się jak i również stwarzające dodatkową ochronę przed czynnikami pogodowymi jak śnieg czy lód. W czasie jesienno zimowym na drogach, chodnikach pojawia się lód i śnieg, które stwarzają niebezpieczeństwo dla każdego z nas, a jeszcze większe dla osób poruszających się o kulach czy z laskami inwalidzkimi. W dużym stopniu warunki pogodowe w postaci lodu czy śniegu ograniczają choremu poruszanie się. A osoba z niepełnosprawnością układu chodzenia również chciałaby samodzielnie się poruszać. Niekiedy chory mieszka sam, musi poruszać się o kulach czy laskach samodzielnie załatwiać pewne sprawy bez tego typu nasadek wyjście na oblodzonym czy zaśnieżonym chodniku jest praktycznie niemożliwe i bardzo niebezpieczne dla niepełnosprawnego.

Dlatego tak ważne jest aby być zawsze przygotowanym na niesprzyjające warunki pogodowe i zaopatrzyć się w tego rodzaju asortyment. Nakładka pozwala na szybkie zakładanie i ściąganie bez konieczności zmiany całej nasadki. Dzięki temu wchodząc z zewnątrz do pomieszczenia szybko ją zmienimy na zwykłą nakładkę zabezpieczającą gumową, bezpieczną dla podłogi, która jest dołączona do zestawu o średnicy 45 cm. Nasadka tego typu posiada dużą powierzchnię, dzięki temu zapewnia większą stabilizację w czasie chodzenia i stania o kuli czy lasce. Zimowa nasadka główna wyposażona została w 4 kolce, które stanowią stabilne podłoże zwłaszcza w zimie, kiedy jest ślisko.

Średnica wewnętrzna wynosi 18 mm, z kolei średnica zewnętrzna – dolna nasadki to 3 mm. W środku znajduje się metalowa solidna wkładka. Nakładki gumowe z kolcami tego typu dedykowane są dal kul pachowych, łokciowych jak i również lasek inwalidzkich aby odpowiednio dopasować rozmiar należy brać pod uwagę średnicę rozmiaru nasadki. W naszej ofercie do zakupienia również laski inwalidzkie, kule, i inny rodzaj nakładek również do podpórek i balkoników inwalidzkich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu medycznego. Nakładka kolczatka do wyboru w dwóch kolorach szarym lub też czarnym. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nakładka gumowa na kule
- wyposażona w 4 kolce
- przeznaczona głównie do kul łokciowych, pachowych, lasek inwalidzkich
- zapewnia bezpieczniejsze poruszanie się na oblodzonej śliskiej nawierzchni
- łatwa w zakładaniu i ściąganiu
- posiada dodatkową nasadkę ochraniającą, którą można stosować w pomieszczeniach wewnątrz
- nasadka zapewnia solidną stabilizację w czasie chodzenia
- oferta dotyczy 1 sztuki
- w dwóch kolorach do wyboru szary lub czarny

punktor DANE TECHNICZNE:

- średnica wewnętrzna: 18 mm
- średnica zewnętrzna (dół nasadki): 38 mm
- nasadka zabezpieczająca na kule 45 mm