Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry wózek inwalidzki CRUISER ACTIVE 2

Wózek inwalidzki jest pomocniczym sprzętem rehabilitacyjnym, przeznaczonym dla osób z problemami narządu ruchu. Ważne aby wózek inwalidzki był bezpieczny i jak najbardziej przystosowany dla chorego. Takim modelem jest wózek dla inwalidy Cruiser Active 2. Jest to sprzęt wysokiej jakości sprawdzi się dla wielu pacjentów z ograniczeniami ruchowymi i pomoże im w codziennym funkcjonowaniu. Ten model jest wygodny nie tylko dla pacjenta w samodzielnym poruszaniu się ale także dla opiekuna w przypadku, kiedy chory nie może sam użytkować sprzętu. Jego konstrukcja jest składana, dzięki temu wózek można zabrać do samochodu lub zwyczajnie złożyć kiedy go nie używamy. Jest to sprzęt bardzo dobrej jakości o dużej wytrzymałości, aż do 120 kg. A zastosowana w nim składana aluminiowa rama jest gwarancją większej wytrzymałości niż w zwykłych wózkach. 

Dodatkowym atutem jest materiał z jakiego zostało wykonane siedzisko i oparcie. To łatwozmywalne tworzywo i pozwalające skórze oddychać co również przeciwdziała powstawaniu odleżyn przy długotrwałym siedzeniu. Wygodę dopełnia miękka poduszka – siedzisko dołączona do zestawu. Poduszka posiada łatwozmywalny pokrowiec co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Dla jeszcze większej wygody w wózku zastosowano odchylne z możliwością demontażu podłokietniki, które można samodzielnie regulować. Z kolei dla większego bezpieczeństwa na wyposażeniu mamy pas biodrowy oraz pas zabezpieczający stopy i łydki w czasie jazdy. To opcja pomocna szczególnie dla pacjentów mających bezwład kończyn. Wózek dla chorego posiada również regulację hamulcową z siłą docisku ale również hamulec dla osoby prowadzącej – opiekuna.

Dla jeszcze lepszego poruszania się zwłaszcza na trudniejszej powierzchni wózek wyposażono w specjalistyczne szerokie koła. Dzięki temu chory może się poruszać nawet po nierównej powierzchni. Tylne oparcie posiada specjalną kieszeń pozwalająca na przechowywanie niewielkiego asortymentu. Wózek rehabilitacyjny został wyposażony również w odblaski, które pozwalają na bezpieczne poruszanie się po zmroku jak i również nocą. Dodatkowo wózek został wyposażony w narzędzia naprawcze. Jest to sprzęt bardzo dobrej jakości, który posłuży zarówno do użytku domowego ale także w placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach itp., miejscach, gdzie przebywają pacjenci z ograniczeniami ruchowymi. Gwarancja na wózek wynosi 60 miesięcy. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wózek dla osób niepełnosprawnych
- wygodny zarówno dla chorego jak i opiekuna
- pozwala na regulację środka ciężkości
- składana rama pozwala na wygodny transport
- wyposażony w zdejmowany podnóżek i tylne koła na szybkozłączkach
- posiada składane oparcie
- rama z wysokiej jakości aluminium pozwala na większą wytrzymałość
- przeznaczony na duże obciążenie wagi 120 kg
- materiał tapicerki oddychający i łatwozmywalny
- wózek wyposażony w odchylne i demontowane podłokietniki z możliwością regulacji
- posiada pas biodrowy, pas zabezpieczający stopę i łydkę
- podnóżki z regulacją wysokości zapewniają odpowiednie ustawienie nóg, dodatkowo odchylne i demontowane
- hamulec z regulacją siły i docisku oraz hamulec dla opiekuna
- wyposażony w aluminiowe lakierowane ciągi
- szerokie koła z przodu wózka
- odblaski bezpieczeństwa na tylnych kołach
- z oparciem posiadającym kieszeń na drobiazgi
- wózek z zestawem naprawczym
- do zestawu dołączona poduszka przeciwodleżynowa do siedzenia
- kolor tapicerki: szary
- kolor ramy: szary
- gwarancja 60 miesięcy

punktor DANE TECHNICZNE:

- konstrukcja wózka: aluminium
- szerokość siedzenia: 45cm
- siedzisko głębokość: 41cm
- oparcie wysokość: 42cm
- szerokość zewnętrzna: 66cm
- waga wózka z całym uposażeniem: 16kg
- max. ciężar użytkownika: 120kg
- rozmiar koła tylne: 24" x 1 3/8"
- rozmiar koła przednie: 8" x 2"
- dodatkowo poduszka rozmiar: 45x40x60 cm

punktor SKŁAD ZESTAWU:

- wózek inwalidzki
- zestaw naprawczy
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna

Napisz opinię
2021-02-25 14:37:10 - 

wózek wygodny wszystko można dostosować pod chorego, wygodne podnóżki siedzisko, łatwe prowadzenie. Jestem zadowolony i mój tato również. Cena wysoka jednak to wózek na lata