Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wygodna podpórka dla chorego

Podpórka do chodzenia RF-141 to rodzaj podpórki nie co innej niż większość. Zazwyczaj podpórki mają metalową obudowę ta różni się ponieważ posiada miękki tapicerowany podłokietnik. Na którym chory może się wygodnie oprzeć w czasie zmęczenia również zapewnia większe bezpieczeństwo w przypadku upadku. Zwłaszcza dla osób, które mają tendencję do pojawiania się siniaków na skórze, nieodporne są na ucisk. Podpórka polecana również dla osób z stwardnieniem rozsianym oraz osób po urazach, operacjach wymagających rehabilitacji.

Podpórka z miękkim podłokietnikiem może być pomocna dla chorego z zaburzeniami motorycznymi. Sprawdzi się także dla osób, które nie mogą poruszać się przy pomocy kul oraz pacjentów z zaburzeniami równowagi. W podpórce zastosowano również miękkie uchwyty oraz niewidoczny uchwyt na kroplówkę, dzięki temu osoby wymagające kroplówek mogą swobodnie zawiesić ją na takim wieszaku. Podłokietnik jest tapicerowany łatwy w utrzymaniu czystości, w przypadku zabrudzenia można go z łatwością umyć. Ten model posiada inną konstrukcję niż większość zwykłych podpórek co zapewnia większą wygodę choremu.

Pozwala na lekkie prowadzenie dzięki zastosowaniu niewielkich nóżek z zamocowanymi kółeczkami. Co istotne to zastosowanie blokady na tylnych kółeczkach, która wpływa na większe bezpieczeństwo i pozwala mieć lepszą kontrolę nad podpórką. W tym modelu możemy również regulować wysokość, dzięki temu z podpórki mogą korzystać osoby wyższe i niższe. Podpora – ambona przeznaczona została na bardzo duże obciążenie wagi, która wynosi 100 kg. Waga całej podpórki wynosi 10,8 kg. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne modele podpórek, chodzików, czy wózków inwalidzkich oraz inny pomocniczy asortyment dla osób z ograniczeniami ruchowymi. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wygodna podpórka z miękkim podłokietnikiem
- przeznaczona dla osób z różnymi ograniczeniami ruchowymi
- dla pacjentów z stwardnieniem rozsianym, pacjentów którzy nie kogą poruszać się o kulach
- duże obciążenie wagowe 100 kg
- wyposażona w miękkie uchwyty i podłokietnik
- możliwość regulacji wysokości
- posiada uchwyt na kroplówkę
- blokada tylnych kółek zwiększa bezpieczeństwo
- podpórka wygodna w prowadzeniu

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- max waga obciążenia: 100kg
- szerokość podpórki: 64cm
- długość podpórki: 73cm
- regulacja wysokości: 113-135,5cm
- waga sprzętu: 10,8kg