Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Laska do podpierania się z siedziskiem 

Laska z funkcją siedzenia to jedna z niewielu lasek, która oferuje taką możliwość. Jest to laska dedykowana dla wszystkich osób, które w czasie chodzenia wymagają asekuracji. Jak i również potrzebują odpoczynku podczas spacerów czy stania np. w kolejce. Ten rodzaj laski oferuje wygodne szerokie siedzisko, które w każdej chwili można rozłożyć i złożyć. A oprócz tego laska jest bardzo stabilnym podparciem. Jej konstrukcja została wykonana z trwałego materiału aluminiowego, który może wytrzymać obciążenie nawet do 100 kg.

Sama laska inwalidzka jest bardzo lekka pomimo zamontowanego siedziska jej waga nie przekracza jednego kilograma. Dlatego też wygodna do użytkowania przez pacjentów nawet z większą niepełnosprawnością. Dodatkowo laska posiada regulację wysokości co pozwala na dopasowanie jej praktycznie do każdego wzrostu osób niższych i wyższych. Ale również istnieje możliwość regulacji wysokości siedziska tak aby można było je ustawić do wzrostu chorego.

AT51121 to jeden z nielicznych modeli lasek inwalidzkich oferujących dodatkowo siedzisko. Laska oprócz tego posiada ergonomicznie wyprofilowaną rączkę oraz antypoślizgowe nasadki. Jest to bardzo dobra laska do chodzenia dla wszystkich osób, które mają ograniczenia związane z narządem ruchu ale potrafią samodzielnie się poruszać. Nasz sklep oferuje szeroki wybór asortymentu w postaci lasek inwalidzkich, kul ortopedycznych oraz podpórek i balkoników. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- laska inwalidzka z siedzeniem
- zapewnia stabilne podparcie oraz możliwość siedzenia
- polecana dla każdego kto wymaga asekuracji w czasie chodzenia
- bardzo dobrze sprawdzi się w czasie spacerów i podróży
- wykonana z trwałego aluminium
- wyposażona w regulację wysokości długości
- posiada regulację siedziska
- lekka waga niecały kilogram ok. 0,92 kg

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- długość regulowana: 82-92 cm 
- maksymalne obciążenie: 100 kg
- waga laski: 0,92 kg
- tworzywo: aluminium
- siedzisko w szerokości: 24 cm
- regulacja siedziska: 46,5 do 55,5 cm