Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Elegancki stolik do łóżka

Stolik Twin Easy to nowoczesny stolik składany. Jest to propozycja dla każdego kto szuka wygodnego, eleganckiego i niedrogiego stolika do łóżka. Ten model nada się idealnie nie tylko do łóżka ale także fotela. Jest to stolik dobrej jakości wykonany z trwałych materiałów, posiada solidny blat i składaną ramę, dzięki temu posłuży na dłużej. Stoliki składane najczęściej służą do pracy oraz spożywania pokarmów w łóżku. Są bardzo przydatne dla osób schorowanych, które dużo czasu spędzają w łóżku, niezastąpione przy spożywaniu pokarmów, czytaniu książek czy pracy z laptopem.

Osoba chora może w każdej chwili wygodnie rozłożyć przenośny stolik nawet samodzielnie gdyż jest bardzo łatwy w obsłudze. Niewątpliwie zaletą dla chorego będzie duży stopień regulacji aż do 60 stopni. Dlatego chory może z niego korzystać w pozycji siedzącej, półleżącej jak i również leżącej. Warto również zwrócić uwagę na specjalistyczną blokadę w dolnej części dzięki, której nie ślizgają i nie spadają nam przedmioty na nim pozostawione.

Stolik do karmienia przeznaczony został na obciążenie do 15 kg. Sama waga stolika jest niewielka bo zaledwie 2,5 kg tak więc nie stanowi dużego obciążenia. Dodatkowo po złożeniu zajmuje niewiele miejsca co ułatwia jego transportowanie oraz przechowywanie. Stolik w kolorze orzecha pasujący do każdego wnętrza. W naszej ofercie mamy do wyboru również inny asortyment, który może być pomocny dla osób schorowanych wymagających asekuracji w czasie siedzenia czy chodzenia. Jak podpórki pod plecy, balkoniki, chodziki, kule oraz laski inwalidzkie. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stolik składany Twin Easy
- idealnie nadaje się do łóżka, fotela
- pozwala na wygodną regulację
- stanowi udogodnienie dla osoby z obniżoną sprawnością
- wyposażony w 60 stopniową skalę regulacji
- łatwy w obsłudze
- po złożeniu zajmuje niewiele miejsca
- z blokadą w dolnej części zabezpieczającą przedmioty przed upadkiem
- max. obciążenie 15 kg
- lekka waga zaledwie 2,5 kg

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- kolor orzech
- blat w rozmiarze: 40 x 35,5cm + 20 x 35,5 cm
- blat o grubości: 12 mm
- maksymalne nachylenie: 60°
- wysokość: 25 cm
- maksymalne obciążenie: do 15 kg
- masa całościowa stolika: 2,85 kg