Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry balkonik do chodzenia AR-001

Balkoniki krocząco-stały to wysokiej jakości wyrób medyczny wykorzystywany w rehabilitacji oraz jako asekuracja podczas chodzenia. Składany balkonik służy do utrzymania równowagi w czasie chodzenia a także pomaga utrzymać pozycję pionową. Balkonik został przeznaczony dla osób, które mają problemy z układem ruchu po przebytych urazach, zabiegach czy operacjach. Dzięki balkonikowi chory mam możliwość samodzielnego poruszania się po mieszkaniu, znacznie ułatwia to codzienne funkcjonowanie jak np. przejście do toalety, czy wstawanie z łóżka.

Balkoniki służą również jako element rehabilitacji dla chorego, który musi ćwiczyć chodzenie. Są polecane dla osób, które po operacjach czy zabiegach nie potrafią samodzielnie się poruszać a jest za wcześnie na używanie kul bądź nie mają odpowiedniej stabilności. Balkonik tego typu bardzo dobrze sprawdzi się dla osób w podeszłym wieku, które wymagają solidnego wsparcia. Wytrzymała i stabilna konstrukcja z dodatkowym systemem wzmocnienia poprawia bezpieczeństwo użytkownika. Balkonik dwufunkcyjny wykonany został z aluminium, co sprawia, że chodzik jest lekki i łatwy w manewrowaniu, co znaczenie ułatwia poruszanie się. 

Dodatkowym atutem tego produktu jest składana rama za pomocą jednego przycisku. Złożenie balkonika ułatwia jego przechowywanie, przewożenie w środkach transportu publicznego czy w bagażniku samochodu. Składana podpórka do chodzenia, wyposażona została także w ergonomiczne uchwyty pozwalające na stabilne i wygodne oparcie dłoni. Dodatkowe bezpieczeństwo dla chorego stanowią antypoślizgowe nóżki. Balkonik posiada regulację wysokości, dzięki temu będzie odpowiedni dla każdego można go wygodnie dopasować do wzrostu. Dopuszczalne obciążenie wagowe wynosi 136 kg. Do wyboru mają  Państwo 2 kolory srebrny lub miedziany. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- balkonik krocząco-stały
- przeznaczony dla osób mających problemy z układem ruchu, dla osób po przebytych zabiegach, operacjach uniemożliwiających samodzielne poruszanie się 
- profesjonalny wyrób medyczny, certyfikowany
- trwały i lekki balkonik do chodzenia
- konstrukcja ramy wzmocniona, aluminiowa - pojedyncza rama H
- regulowana wysokość pozwala na dopasowanie do każdego wzrostu
- wygodne uchwyty
- dwufunkcyjny: krocząco-stały
- składany za pomocą jednego przycisku
- konstrukcja zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo
- antypoślizgowe i przeciwwstrząsowe wykończenie nóg

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- wysokość regulowana w zakresie: 79 - 96 cm
- szerokość: 50 cm
- waga: 2,3 kg
- dopuszczalne obciążenie: 136 kg
- dostępny w dwóch kolorach: srebrny i miedziany

Napisz opinię
2017-06-28 13:50:32 - 

Fajnie że ma nakładki, dzięki temu zapewnia dużą stabilność i bezpieczeństwo

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: