Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Pomocniczy balkonik do chodzenia AR-002

Balkonik rehabilitacyjny inaczej może być również nazywany jako podpórka do chodzenia to nie tylko niezastąpione wsparcie dla seniorów, ale także dla wszystkich pacjentów w czasie rehabilitacji. Ten dwufunkcyjny sprzęt krocząco-stojący stanowi stabilną asekurację dla pacjentów z zaburzeniami równowagi. Ułatwia poruszanie się w domu i poza nim, odciążając poszczególne partie ciała. Jest niezastąpioną pomocą rehabilitacyjną dla pacjentów, dla których kule nie wystarczają by poruszać się bezpiecznie. Balkonik sprawdza się jako pomoc w utrzymaniu równowagi, podczas nauki chodzenia np. po przebytej chorobie czy wypadku. Podpórka do chodzenia Armedical zapewnia wsparcie i odciążenie chorych partii ciała wszystkim osobom ze schorzeniami narządu ruchu i kłopotami z pionizacją. Niezastąpiony również dla osób po cięższych złamaniach kończyn dolnych, również po operacji biodra.

Zastosowanie balkonika - podpórki do chodzenia pozwala pacjentowi na samodzielne poruszanie się po mieszkaniu, możliwość wyjścia do toalety i jest niezbędnym elementem rehabilitacji podczas rekonwalescencji. Zapobiega zastaniu się mięśni i pozwala na naukę chodzenia od początku w niektórych przypadkach. Chodzik powstał z wysokiej jakości tworzywa jest to twarde aluminium, zapewniające doskonałą wytrzymałość produktu. Dodatkowo posiada podwójnie wzmocnioną ramę w kształcie litery H, dzięki temu wytrzymuje bardzo duże obciążenie wagowe, aż do 136 kg. Jest produktem trwałym i jednocześnie bardzo lekkim, co ułatwia jego obsługę ale także transportowanie, waga balkonika to zaledwie 2,5 kg, co nie stanowi dodatkowego obciążenia w czasie chodzenia. 

Anatomicznie profilowane uchwyty gwarantują stabilne podparcie i bezpieczne poruszanie się chorego. Chodzik krocząco stały ARmedical 002 posiada możliwość regulacji, dzięki temu każdy pacjent może dopasować go indywidualnie do swojego wzrostu. Dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa w chodziku zastosowano antypoślizgowe oraz antystukowe nasadki. Podpórki tego typu dedykowane są dla użytkowników domowych jak i również specjalistycznych jednostek medycznych, opiekuńczych i wszędzie tam gdzie przebywają pacjenci z ograniczeniami ruchowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką bazę asortymentu z przeznaczeniem dla osób z ograniczeniami ruchowymi jak np. balkoniki, podpórki kołowe, kule, wózki inwalidzkie oraz inny sprzęt rehabilitacyjny. 
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- balkonik krocząco - stały AR 002
- przeznaczony głównie dla osób z problemami narządu ruchu
- polecany dla osób w podeszłym wieku
- pozwala na samodzielne poruszanie się 
- ergonomiczne uchwyty, zapewniające stabilne podparcie
- doskonały element rehabilitacji
-  posiada wygodną regulację wysokości
- wykonany z trwałego i lekkiego aluminium
- chodzik łatwy do przenoszenia
- stabilna konstrukcja
- posiada podwójnie wzmocnioną ramę H
- proste składanie za pomocą jednego przycisku
- nóżki zabezpieczone antypoślizgowymi i przeciwstukowymi nasadkami

punktor DANE TECHNICZNE:

- wysokość regulowana w zakresie: 79 - 96 cm
- szerokość: 50 cm
- waga: 2,5 kg
- dopuszczalne obciążenie: 136 kg
- dwa kolory do wyboru: srebrny i miedziany

Napisz opinię
2017-06-28 13:51:03 - 

Balkonik posiada regulację wysokości, dlatego można go dopasować do potrzeb każdej osoby