Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidna podpórka rehabilitacyjna 4 kołowa - aluminiowa

Podpórki rehabilitacyjne 4 kołowe są sprzętem medycznym wykorzystywanym w rehabilitacji dla osósb niepełnosprawnych o ograniczonej mobilności ruchowej, dla wszystkich którzy mają problemy z narządem ruchu. Również dla osób, u których występuje zachwianie równowagi w czasie chodzenia. Podpórki to niezastąpione urządzenie także dla osób mających problemy z chodzeniem po przebytych chorobach czy urazach, przeznaczone m.in. dla szpitali, placówek medycznych, rehabilitacyjnych, domów opieki społecznej oraz warunków domowych.

Podpórki rehabilitacyjne pomagają pacjentowi wrócić do zdrowia i odzyskać mobilność. Podpórka rehabilitacyjna jest zaprojektowana w sposób niezwykle ergonomiczny, tak aby móc zapewnić pacjentowi jak największy komfort użytkowania. Sprzęt posiada odpowiednio wyprofilowane uchwyty z regulacją wysokości rączek, aby móc stabilnie się utrzymać. Aluminiowa rama podpórki sprawia, że konstrukcja jest bardzo lekka, a zarazem wytrzymała. Posiada 4 bezobsługowe piankowe koła pełne - 8” (20 cm). Sprzęt bez problemu można składać, dzięki wbudowanej taśmie w siedzisku, z racji jego niewielkich wymiarów po złożeniu i wagi, zmieści się w samochodzie.

Podpórka została wyposażona w hamulec z systemem postojowego blokowania dla większego bezpieczeństwa. Dodatkowo ułatwia zrobienie zakupów użytkownikowi poprzez wbudowaną torbę winylową na zakupy, (torba z naramiennikiem ma funkcję odpinania). Siedzisko i oparcie w podpórce inwalidzkiej zostało wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego, wytrzymującego duże obciążenie (maksymalne obciążenie 136 kg) i odpornego na uszkodzenia. Dokładne wymiary urządzenia poniżej.

Szerokość siedziska: 45 cm
Wysokość siedziska: 56 cm
Wysokość rączek min: 81 cm, max: 94 cm
Waga: 7 kg Maksymalne obciążenie: 136 kg  

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- solidna podpórka rehabilitacyjna 4 kołowa
- dla osób wymagających rehabilitacji ruchowej i tych o ograniczonej mobilności
- lekka i wytrzymała konstrukcja aluminiowa
- zaprojektowana w sposób ergonomiczny
- możliwość wysokości regulacji rączek
- posiada 4 bezobsługowe koła piankowe
- podpórka składana z wbudowaną taśmą
- wyposażona w hamulec z systemem postojowego blokowania dla bezpieczeństwa
- posiada naramienną, odpinaną torbę zakupową
- siedzisko i oparcie wykonane z trwałego materiału winylowego
- nie zajmuje dużo miejsca, dzięki temu można przewozić ją w samochodzie
- obciążenie do 136 kg

  

Napisz opinię
2017-06-28 13:52:17 - 

Produkt wykonany solidnie do ostatniego szczegółu