Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Chwytak jest wysokiej jakości wyrobem medycznym, pomocnym w wykonywaniu codziennych czynności. Stanowi „przedłużenie ręki” użytkownika. Zdecydowanie poprawia jakość życia seniora, osoby niepełnosprawnej, osoby z ograniczoną mobilnością, osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, osoby mającej trudności ze schylaniem się i sięganiem po różne przedmioty czy pacjenta po operacji stawu biodrowego. Chwytak umożliwia sięganie do trudno dostępnych miejsc a także do przedmiotów ustawionych zbyt wysoko bądź zbyt nisko. Pozwala na wykonanie wielu czynności bez konieczności schylania lub wchodzenia na taboret.

Urządzenie wykonane zostało z solidnego stopu aluminium, a część elementów pokryta została tworzywem sztucznym. Chwytak wyposażony jest w chwytne ząbkowane szczęki oraz magnes umożliwiający podnoszenie lekkich metalowych przedmiotów. Chwytak posiada ergonomiczną rękojeść, bardzo wygodną, profilowaną tak, by dopasowała się do dłoni użytkownika. Rączka wykonana z trwałego tworzywa sztucznego pozwala na pewny chwyt, zmniejszając jednocześnie napięcie palców i nadgarstka. Użytkownik wykorzystując spust na rączce, może sam kontrolować siłę ścisku szczęk, dzięki czemu za pomocą chwytaka można podnosić nawet delikatne przedmioty.

Dla większej wygody użytkownika, chwytak rehabilitacyjny został wyposażony w otwór pozwalający na zawieszenie i tym samym łatwiejsze przechowywanie przedmiotu.
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- specjalistyczny sprzęt medyczny
- chwytak dla osób niepełnosprawnych i inwalidów, tzw. "pomocna dłoń" lub "trzecia ręka"
- solidna konstrukcja, zapewniająca bezpieczeństwo podczas przenoszenia przedmiotów
- praktyczna długość: 66 cm
- wykonany z trwałego aluminium
- bardzo lekki, waży zaledwie 150 gramów
- wygodny w użyciu
- wyposażony w chwytne szczypce z magnesem
- ergonomiczny uchwyt ze spustem
- w uchwycie otwór umożliwiający zawieszenie przyrządu
- spełnia wymagania dla artykułów medycznych

Napisz opinię
2017-06-28 13:50:06 - 

Chwytak jest leciutki i to jego największa zaleta. Można bez problemu korzystać z niego jedną ręką, bez wysiłku