Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Laska trójnóg z podpórką

Laska trójnóg cechuje się wysokim stopniem stabilności a także wytrzymałością i bezpieczeństwem. Trójnóg jest praktyczną pomocą techniczną, poprawiająca mobilność użytkownika, ułatwiającą chodzenie. Daje maksymalne wsparcie i komfort. Trójnogi często stosowane są w szpitalach, gdyż są bardziej stabilne, niż klasyczne laski. Są doskonałą podporą dla osób niepełnosprawnych, zwłaszcza mających problem z utrzymaniem równowagi, seniorów z różnego rodzaju schorzeniami narządu ruchu. Często są używane przez osoby z porażeniem połowicznym, np. po udarach, przez pacjentów, którzy mogą podeprzeć się na jednej ręce.

Szeroka podstawa o konstrukcji statywu gwarantuje najwyższy stopień stabilności. Laska typu trójnóg posiada trzy wytrzymałe nogi u podstawy. Każda noga zabezpieczona została nasadką antypoślizgową zapewniającą odpowiednią przyczepność do podłoża. Prócz tego, laska składa się z mocnego i trwałego drążka (trzonu) a także szerokiego uchwytu pasującego do obsługi zarówno prawą jak i lewą ręką

Laska z podpórką stoi samoczynnie, bez potrzeby trzymania jej, co daje możliwość puszczenia uchwytu w dowolnym momencie, gdy tylko wystąpi potrzeba zwolnienia obu rąk. Stanowi solidne podparcie dla osób chorych, niepełnosprawnych, osłabionych, starszych... Użytkownik może wykonywać czynności obiema rękami, wiedząc, że laska znajduje się obok, i każdej chwili może po nią sięgnąć. W lasce został zastosowany bardzo prosty w użyciu system regulacji wysokości. Możliwość ustawienia dogodnej wysokości zapewnia maksymalny komfort.
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- solidne wykonanie
- stabilny trójnóg do podpierania się i poruszania
- aluminiowa konstrukcja, odporna na rdzewienie
- wysokość regulowana skokowo
- komfortowy uchwyt typu T (Fritz), anatomicznie profilowany
- antypoślizgowe zabezpieczenia na wszystkich nogach
- produkt certyfikowany (CE)

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- waga własna: 1,04 kg
- wysokość: od 73 cm do 93 cm
- dopuszczalne bezpieczne obciążenie: 110 kg
- tworzywo: aluminium, uchwyt z tworzywa sztucznego
- kolor laski: chrom

Napisz opinię
2017-06-28 13:46:29 - 

Produkt jest tak stabilny, że możnaby było z nim biegać. Fajna rzecz :)

2020-03-18 15:26:20 - 

wygodna można się podeprzeć nie muszę wszędzie brać chodzika