Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Laska inwalidzka z uchwytem typu „Derby” to specjalistyczna pomoc medyczna służąca do podpierania się i asekuracji podczas chodzenia. Pozwala na odciążenie jednej części ciała, zmniejszając tym samym nacisk na chorą nogę, czy kontuzjowane biodro. Stanowi doskonałą podporę dla osób nie mogących utrzymać samodzielnie równowagi Laska inwalidzka z uchwytem typu „Derby” jest niezastąpionym zabezpieczeniem podczas spacerowania.

Prezentujemy Państwu laskę, która zapewni Państwu stabilne wsparcie. Jej atutem są także walory estetyczne. Wykonana została bowiem z drewna, dzięki czemu wygląda bardzo gustownie. Drewno zostało zabezpieczone bezbarwną bejcą, dzięki czemu żywotność produktu wydłuża się. Wyrób ten z pewnością spełni wymagania starszych osób, które cenią sobie tradycję i jednocześnie poszukują sprzętu codziennego użytku o niewygórowanej cenie.

Laska dla starszej osoby, wykonana jest w całości z dobrej jakości lakierowanego drewna (zarówno trzon, jak i uchwyt). Dostępna jest w pięknym kolorze jasnego brązu. Posiada ergonomiczny uchwyt, pasujący do każdej dłoni. Uchwyt zaprojektowany jest w taki sposób, aby pod wpływem nacisku masa ciała rozkładała się równomiernie w stosunku do powierzchni dłoni. Tak wyprofilowane rączki wpływają na wzmocnienie komfortu użytkowania.
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- klasyczna, świetnie wykonana laska z drewna dla starszej osoby
- solidna i wytrzymała
- wytworzona z wysokogatunkowego drewna
- stylowy, szlifowany uchwyt (typu Derby)
- wyposażona w nasadkę antypoślizgową, chroniącą jednocześnie podłoże przed zarysowaniem
- stała długość, z możliwością przycięcia
- bezpieczna
- lekka
- wyprodukowana we Francji
- atrakcyjna cena
- produkt atestowany, zarejestrowany jako wyrób medyczny

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- maksymalne obciążenie: 100 kg
- waga: 0,30 kg
- długość: 95 cm
- kolor: brąz
- tworzywo: drewno

Napisz opinię
2017-06-28 13:45:48 - 

Laska jest bardzo estetyczna, przypomina trochę słynną laskę dr House'a ;)