Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalna drewniana laska inwalidzka francuskiego producenta. Solidnie wykonana z wysokiej jakości drewna, o klasycznym wyglądzie. Wykończona stylowym uchwytem typu T (Fritz). Doskonałe rozwiązanie dla seniorów, dla osób o obniżonej koordynacji ruchowej i z różnymi dysfunkcjami w obszarze układu ruchu. Tradycyjna laska ortopedyczna jest świetną asekuracją podczas chodzenia. Pozwala osobom, które utraciły pełną sprawność ruchową na bezpieczne podparcie i wyjście na spacer czy po zakupy.

Tradycyjna laska podpierająca jest bardzo poręczna, a odpowiednio wyprofilowana rękojeść pozwala na wygodne uchwycenie jej nawet przez mniej sprawną dłoń. Komfortowy uchwyt typu T eliminuje punkty nacisku w środkowej części dłoni, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z bólami w obrębie rąk, zapaleniem stawów i tym podobnymi schorzeniami. Zabezpieczająca nasadka, w jaką została wyposażona laska, pozwala na bezpieczne poruszanie się po różnego rodzaju nawierzchniach.

Laska z drewna jest produktem medycznym, w pełni bezpiecznym i trwałym, spełniającym wszelkie wymagania dla wyrobów przeznaczenia medycznego.  
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- uniwersalna, z możliwością przycięcia do indywidualnych potrzeb
- solidna, trwała
- klasyczny, wygodny uchwyt (typ „T”)
- drewniana, zabezpieczona bezbarwnym lakierem ochronnym
- lekka i dobrze wykonana uniwersalna laska dla inwalidy
- wyposażona w wymienną gumową nasadkę antystukową i antypoślizgową
- produkt medyczny, atestowany
- dostępna w gustownym kolorze brązowym

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- długość: 95 cm
- waga: 30 dag
- kolor: brąz
- dopuszczalne obciążenie: 100 kg
- materiał: drewno

Napisz opinię
2017-06-28 13:45:13 - 

Laska jest lekka, dlatego bez problemu korzysta z niej mój mąż z osłabionymi mięśniami