Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Metalowa nakładka z kolcami na laski i kule to specjalistyczny sprzęt medyczny, wyprodukowany z największą starannością i stanowiący praktyczny element dodatkowy, montowany na kulach i laskach inwalidzkich.

Zimowa nasadka antypoślizgowa wyposażona jest w metalowe kolce (raki), które znacznie ułatwiają poruszanie się po śliskich powierzchniach. Stanowi doskonałe zabezpieczenie na oblodzonym lub zaśnieżonym podłożu. Minimalizuje ryzyko poślizgnięć i niestabilnego oparcia laski o nawierzchnię.

Montaż zimowej nakładki jest bardzo prosty i nie wymaga zdejmowania gumowej końcówki. Nakładkę przykręca się do trzonu laski, powyżej gumowej końcówki za pomocą specjalnej obejmy. Kolce oparte są na systemie podnoszenia i opuszczania, bez konieczności demontażu. Po wejściu do pomieszczenia wystarczy użyć mechanizmu odchylającego kolce do pozycji zablokowanej i dalej korzystać już tylko z gumowej nasadki. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo osoby poruszającej się o lasce czy kuli.
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nakładka na zimę do założenia na laskę inwalidzką i kule inwalidzkie
- solidne wykonanie
- uniwersalna, kompatybilna z różnego rodzaju laskami i kulami ortopedycznymi
- wysokogatunkowa stal
- 5 metalowych kolców
- bardzo dobra przyczepność do podłoża
- łatwy montaż
- ułatwia bezpieczne poruszanie się zimą na śliskich powierzchniach (śnieg, lód)
- praktyczny mechanizm: podnoszone i opuszczane kolce bez konieczności demontażu

Napisz opinię
2017-06-28 13:47:23 - 

Produkt znacznie zwiększa stabilność podczas chodzenia zimą

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: