Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości ławka na wannę AR-207

Przebyte różnego rodzaju choroby, urazy mogą powodować pewne dysfunkcje układu ruchowego, które ograniczają nam samodzielne funkcjonowanie, niekiedy wymagające dodatkowej pomocy osób trzecich, jak i również specjalnie przystosowanego mieszkania. W przypadku stałej lub czasowej niepełnosprawności chory może wymagać różnego rodzaju udogodnień, które również posiadamy  w naszym medycznym sklepie jak np. uchwyty łazienkowe, taborety, nakładki sedesowe czy np. prezentowana w tej ofercie ławka nawannowa - ławka na wannę. 

Ławeczka na wannę z regulacją szerokości ARmedical -207 to bardzo użyteczna i praktyczna pomoc w kąpieli osoby niepełnosprawnej, chorej o ograniczonych możliwościach ruchowych. Doskonale sprawdzi się także dla osób w podeszłym wieku mających problemy z poruszaniem się. Konstrukcja ławki wgłębnej czyni siadanie oraz wstawanie łatwiejszymi, co umożliwia swobodniejszą a przede wszystkim bezpieczniejszą kąpiel. Zastosowanie ławeczki ułatwia wykonywanie czynności toaletowych i poprawia komfort chorego. Powierzchnia siedziska ukształtowana została dla maksymalnego komfortu użytkownika. Płyta siedziska stanowi stabilną, wodoodporną platformę, wyposażoną w otwory odpływowe. Siedzisko jest łatwo zmywalne, tym samym nie będzie problemu w utrzymaniu go w higienicznej czystości. Blat posłuży nam na umieszczenie kosmetyków i innych przyrządów myjących. 

Stelaż ławeczki wykonany został z odpornego na rdzę aluminium. Produkt został także zabezpieczony antypoślizgowymi podkładkami gumowymi, które gwarantują nie przemieszczanie się ławki podczas użytkowania, a także chronią wannę przed zadrapaniami. Regulowana szerokość ławki pozwoli dopasować ją do różnego rodzaju wanien. Regulowana ławeczka na wannę jest asortymentem medycznym dedykowanym dla osób z ograniczeniami ruchowymi, może jednak posłużyć jako ławka na wannę dla każdego, zapewniając większy komfort w czasie kąpieli. Przeznaczona dla indywidualnych użytkowników domowych jak i również dla placówek medycznych, opiekuńczych. Ławeczka nawannowa jest bardzo lekka, jej waga wynosi zaledwie 1,5 kg, dzięki temu można ją bez problemu przenosić. Obciążenie maksymalne użytkownika korzystającego z ławki wynosi 110 kg. 
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ławeczka na wannę ARmedical AR-207
- dla osób z niepełnosprawnościami układu ruchowego
- bardzo pomocna dla osób w podeszłym wieku
- kompatybilna z wannami o szerokości: 52 - 61 cm
- zapewnia wysoką wytrzymałość
- matowa powierzchnia antypoślizgowa
- wyposażona w  otwory odpływowe
- posiada stabilną konstrukcje
- z aluminiową ramą wsporną
- siedzisko wykonane z higienicznego tworzywa sztucznego - polietylen, łatwa w zmywaniu
- ławka wyposażona w antypoślizgowe nakładki, dzięki czemu nie porusza się podczas użytkowania
- gumowe zabezpieczenie chroni wannę przed uszkodzeniami

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- regulowana szerokość: min.: 52, max.: 61 cm
- wymiary siedziska: 41 x 22 cm
- waga: 1,5 kg
- maksymalne obciążenie: 110 kg

Napisz opinię
2017-06-28 12:29:16 - 

Siedzisko jest całkiem wygodne i łatwo się je czyści