Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra toaleta przenośna

Składane krzesło toaletowe AR-102 jest nieodzowną pomocą w załatwianiu codziennych potrzeb fizjologicznych przez osoby z ograniczeniami ruchowymi. Najczęściej tego rodzaju asortyment medyczny wymagany jest przez osoby po przebytych operacjach narządu ruchu, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie użytkować zwykłych toalet, ponieważ są zbyt nisko usytuowane czy też bardzo twarde. Dlatego nasze krzesło toaletowe to idealne rozwiązanie dla chorego, ponieważ jest bardzo miękkie i przenośne. Krzesło można z łatwością przenosić w każde miejsce, ponieważ jest lekkie. Dodatkowym atutem w tym modelu jest zastosowanie miękkiego tapicerowanego obicia, podnoszącego komfort użytkowania, zwłaszcza dla osób, które cierpią na różnego rodzaju schorzenia i są nieodporne na ucisk. 

Ten model powstał na wzór zwykłego krzesła, które posiada odpowiednią wysokość, dzięki temu ułatwia siadanie i wstawanie, dlatego chory może na nim wygodnie usiąść bez konieczności stosowania innych nakładek podwyższających. Taki rodzaj krzesła może również ułatwić mycie chorego na siedząco, w pokoju jak i również pod prysznicem, rama stalowa lakierowana metodą proszkową wykazuje doskonałą odporność na korozją. A ponadto tapicerowana toaleta przenośna posiada konstrukcję krzesła, więc może służyć jako zwykłe krzesło do siedzenia. Obicie zostało wykonane z wodoodpornego tworzywa co ułatwia jego codzienne mycie po czynnościach fizjologicznych. Dodatkową wygodę stanowi odczepiany pojemnik na nieczystości, dzięki temu nie ma konieczności wynoszenia całego krzesła a jedynie wystarczy odczepić pojemnik. 

Dla jeszcze większej wygody w krześle zastosowano ergonomicznie wyprofilowane uchwyty, umożliwiające podtrzymanie się chorego w czasie czynności fizjologicznych. Z kolei dla zwiększenia bezpieczeństwa na nóżkach umieszczono antypoślizgowe nasadki zwiększające bezpieczeństwo podczas siadania, zapobiegając samoistnemu przemieszczaniu się krzesła. Jest to bardzo wygodne krzesło toaletowe dla osób chorych, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz zastosowania jako toaleta, zwykłe krzesło, ten model bardzo często służy jako krzesło czy toaleta biwakowa, zabierane często w podróże pod namiot, ponieważ posiada wygodną składaną konstrukcję, co ułatwia transport. Krzesło maksymalnie przeznaczone na obciążenie wagowe użytkownika wynoszące 120 kg.  Dodatkową zaletą jest możliwość regulacji wysokości, czyli wysunięcia nóżek.


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- krzesło toaletowe przenośne
- przeznaczone dla osób z ograniczeniami ruchowymi, z problemami narządu ruchu
- pozwala na łatwiejsze siadanie i wstawanie z toalety
- może być użytkowane w każdych pomieszczeniach, ponieważ jest przenośne
- powstało z miękkiego tapicerowanego tworzywa, idealne dla osób nieodpornych na ucisk
- wyprofilowane wcięcie zapewnia większą wygodę w czasie czynności fizjologicznych
- posiada odczepiany pojemnik na nieczystości
- tworzywo wodoodporne ułatwia mycie po czynnościach fizjologicznych
- składana konstrukcja zapewnia wygodny
- bardzo dobre również jako toaleta przenośna, na biwak pod namiot
- niewielka waga pozwala na wygodne przenoszenie w wybrane miejsce
- może służyć jako zwykłe krzesło
- wyprofilowane podłokietniki zapewniają jeszcze większą wygodę w czasie siedzenia 
- bardzo stabilna konstrukcja
- rama stalowa malowana metodą proszkową 
- po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca
- kolor czarny
- posiada regulację wysokości

punktor WYMIARY:

- wysokość siedziska: 43 cm
- szerokość siedziska: 42 cm
- szerokość złożonego krzesła: 14 cm
- waga: 7,2 kg
- obciążenie wagowe maksymalne: 120 kg

Napisz opinię
2020-03-17 15:07:16 - 

Bardzo wygodna ta toaleta, miękki materiał nie powoduje podrażnień i co najważniejsze służy mi jako krzesło