Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry taboret prysznicowy - podnóżek podwyższający AR 210

Schorzenia narządu ruchu najczęściej dotykają osoby w podeszłym wieku, jednak nie jest to regułą. Problemy z poruszaniem się może mieć każdy, kto uległ poważniejszemu wypadkowi czy chorobie. Niemniej jednak zarówno w pierwszym jaki w drugim przypadku uniemożliwiają wykonywanie podstawowych czynności. W takim okresie nawet zwykła kąpiel czy prysznic może okazać się wyzwaniem zarówno dla chorego jaki jego opiekuna. Dlatego dla wszystkich osób z niepełnosprawnością ruchową polecamy zakup krzesełka prysznicowego - taboretu. Podnóżek AR210 można zastosować zarówno do wanny jak i również w kabinach prysznicowych. Jego atutem jest niewielki rozmiar pozwalający na umieszczenie go nawet w niewielkich urządzeniach sanitarnych.Taboret może być także pomocy przy umywalce podczas codziennych czynności higienicznych. 

Krzesełko prysznicowe pomocy także jako stopień ułatwiający wejście do wanny. Dodatkowym atutem w tego rodzaju sprzęcie medycznym jest zastosowanie aluminiowej anodyzowanej ramy, która wykazuje bardzo dobrą odporność na czynniki korozyjne. Nóżki w taborecie posiadają gumowe nasadki antypoślizgowy z przyssawką, które zabezpieczają przed ślizganiem się, tym samym pozwalają na większe bezpieczeństwo użytkownikowi. Rama krzesełka posiada wygodną skokową regulację. Całość jest bardzo stabilna i wytrzymała. Dodatkowym atutem jest wygodne siedzisko wykonane z polietylenu materiału łatwo zmywalnego, co pozwala na utrzymanie krzesła w odpowiedniej czystości.

Konstrukcja krzesła z systemem easyFix łatwa do złożenia przez każdego, nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Maksymalne obciążenie wagowe taboretu prysznicowego wynosi 160kg. Maksymalna wysokość podnóżka równa 26 cm z kolei minimalna 21 cm. Niewątpliwą zaletą są niewielkie rozmiary i lekka waga krzesła wynoszące zaledwie 1,7 kg pozwalające na swobodne przenoszenie go w każde miejsce również do zabrania w podróż. Rozstaw nóżek w krzesełku wynosi 47 x 32 cm. Taboret pod prysznic dedykowany dla indywidualnych użytkowników w warunkach domowych oraz dla specjalistycznych jednostek jak szpitale, Domy Pomocy Społecznej i innych jednostkach opiekuńczych. Taboret oprócz medycznego zastosowania może również posłużyć jako zwykłe siedzisko w domu czy podróży np. biwakowych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- taboret prysznicowy
- podnóżek bardzo dobry dla osób w podeszłym wieku
- polecany dla osób mających problemy ze schorzeniami ruchu
- taboret pozwalający na wygodną kąpiel i prysznic, może posłużyć jako stopień ułatwiający wejście do wanny
- krzesełko może być stosowane przy umywalce
- lekka waga i niewielkie wymiary pozwalają na swobodne przenoszenie krzesełka
- wygodne do zabrania nawet w podróż
- posiada aluminiową anodyzowaną ramę odporną na działanie korozji
- z antypoślizgowymi nasadkami gumowymi
- siedzisko wykonane z łatwo zmywalnego materiału
- krzesło o trwałej i wytrzymałej konstrukcji
- posiada wygodną skokową regulację
- z łatwym systemem złożenia easyFIT, bez użycia narzędzi
- kolor siedziska biały
- krzesełko prysznicowe dedykowane dla indywidualnych użytkowników domowych oraz do szpitali i placówek opiekuńczych

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- średnica siedziska: 22,5 cm
- wysokość min: 21 cm, max: 26 cm
- waga: 1,7 kg
- maksymalne obciążenie: 160 kg
- rozstaw nóg: 47x31cm
- kolor siedziska biały