Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Prezentujemy bardzo dobre krzesło toaletowe. Spełniające funkcję przenośnej toalety jak i również krzesła prysznicowego. Jest to model krzesła polecanego dla osób niepełnosprawnych głównie ze schorzeniami narządu ruchu, bardzo dobrze sprawdza się w przypadku osób w podeszłym wieku mających problem z koordynacją ruchową. Krzesło będzie odpowiednie również dla osób, które nie są w stanie korzystać ze standardowej muszli klozetowej. Polecane szczególnie dla osób, po przebytych urazach stawu biodrowego. Po ściągnięciu pojemnika z toaletą służy jako krzesło prysznicowe również do zastosowania w wannie, może być także ustawiane przy umywalce pomagając w codziennych czynnościach toaletowych choremu jak zwykłe umycie twarzy, rąk, zębów itp. Krzesło posiada solidną konstrukcję, pozwalającą na duże obciążenie wagowe wynoszące max. 120 kg. Cała konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób aby łatwo było ściągnąć pojemnik toaletowy, wtedy otrzymujemy krzesło prysznicowe/wannowe.

Aplikacja pojemnika sanitarnego jest bardzo prosta pozwala na szybkie ściąganie i opróżnianie toalety z nieczystości, bez konieczności podnoszenia całej konstrukcji. Dodatkowym atutem jest zastosowanie śliskiego i wodoodpornego materiału, pozwalającego na swobodne czyszczenie toalety, dzięki temu można zachować ją w odpowiednich warunkach higienicznych. Ergonomicznie, wyprofilowane podłokietniki zapewniają stabilne podparcie dla chorego. Siedzisko i oparcie wykonane z wysokiej jakości materiału zapewniające wygodę podczas siedzenia. Toaleta przenośna przystosowana została do składania, dzięki temu po czynnościach toaletowych można je wygodnie złożyć i schować, pozwala to zaoszczędzić miejsce zwłaszcza w małych mieszkaniach. Dodatkową opcją jest możliwość regulacji krzesła do indywidualnych potrzeb.

Krzesło toaletowo - prysznicowe dwufunkcyjne polecane jest dla wszystkich osób, które z różnego powodu mają ograniczoną mobilność i nie mogą korzystać z tradycyjnej toalety. Posiadanie tego rodzaju krzesła nie wymaga zakupu krzesła prysznicowego/wannowego, ponieważ po zdjęciu pojemnika spełnia taką funkcję. Polecane do małych mieszkań, krzesło bardzo dobrze sprawdzi się również na biwakach jako przenośna toaleta. Całkowita waga krzesła wynosi 4 kg, bardzo lekkie do transportu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta zastosowano antypoślizgowe nóżki pozwalające na stabilność w wannie, prysznicu czy podłodze. Krzesło z regulacją skokową można indywidualnie dopasować do własnych potrzeb. Krzesło estetycznie wykonane w kolorze biało - niebieskim. 
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- krzesło dwufunkcyjne jako toaleta i krzesło prysznicowe/wannowego
- krzesło polecane dla osób niepełnosprawnych mających problemy z narządem ruchu
- sprawdzi się dla osób po urazach biodra
- dla osób którym standardowe korzystanie z wanny lub kabiny prysznicowej stanowi problem
- polecane dla osób w podeszłym wieku z problemami koordynacji
- krzesło wyposażone w zdejmowany pojemnik na nieczystości
- posiada ergonomicznie wyprofilowane podłokietniki
- z wygodnym oparciem
- siedzisko i oparcie wykonane z materiału wodoodpornego pozwalające utrzymać krzesło w należytej czystości krzesło
- posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcję aluminiową
- z regulacją skokową co 2,5 cm
- składana konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie krzesła nawet w małych pomieszczeniach
- wyposażone w antypoślizgowe stopki
- przeznaczone na duże obciążenie wagowe max. 120 kg
- kolor niebiesko - biały

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- głębokość siedziska: 42 cm
- wysokość do siedziska: 42 - 52 cm
- szerokość między podłokietnikami: 48 cm
- wysokość podłokietników: 62 - 72 cm
- wymiary zewnętrzne: szer. 62cm x gł. 72cm x wys. 89cm szerokość (grubość)
- wymiary po złożeniu: 16cm
- pojemność pojemnika na nieczystości: 5 litrów
- waga całkowita: 4 kg
- max. obciążenie magowe: 120 kg

Napisz opinię
2020-05-07 13:35:24 - 

Toaleta bardzo wygodna i przede wszystkim lekka, zastanawiałam sie nad tapicerowaną pewnie byłaby lepsza ale cięższa. Dlatego zakuipłam tą i nie żaluje. szybko się opróznia łatwo myje jest bardzo higieniczna.