Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wygodna deska na wannę

Deska do kąpieli Emma RF-851 to specjalistyczna deska mająca na celu ułatwienie czynności kąpielowych osobie z niepełnosprawnościami. Ten rodzaj deseczki dedykowany jest dla osób, które wymagają pomocy w czasie kąpieli ze względu na ograniczenia ruchowe ale może być także używana przez osoby zdrowe. Pozwala na udogodnienie w czasie kąpieli na desce można położyć asortyment myjący również inne rzeczy. Większość ławeczek posiada określoną szerokość pozwalającą na zastosowanie deski w przypadku standardowych szerokości wanny.

Ten model wyróżnia się możliwością regulacji wynoszącą od 50 do 60 cm, co pozwala na zastosowanie deski w mniejszych i większych wannach. Długość całkowita siedziska wynosi 68,5 cm. Deska kąpielowa Reha Fund jest bardzo łatwa w montażu i demontażu. Dla większego bezpieczeństwa aby ławeczka się nie ślizgała można zamontować ją na wannie. Ławeczka jest lekka waży około 2 kg więc można ją również wygodnie przenosić. Dodatkowo materiał z jakiego powstała to łatwozmywalne PVC pozwalający na bezpieczne mycie i dezynfekcję.

Konstrukcja deseczkowa z niewielkimi odstępami zapewnia bardzo dobry odpływ wody podczas kąpieli, dzięki temu deska również szybciej wysycha zmniejszając tym samym ryzyko namnażania się bakterii i grzybów powstających w wilgotnym środowisku. Maksymalny uważany za bezpieczny ciężar użytkownika wynosi 181 kg. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne deski nawannowe oraz inny asortyment ułatwiający mycie chorego w wannie czy pod prysznicem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- deska na wannę
- prosta w montażu i demontażu
- dedykowana dla osób niepełnosprawnych oraz zwykłych użytkowników
- ułatwia czynności kąpielowe
- deseczka wykonana z PVC
- tworzywo łatwe do utrzymania w czystości
- deska z regulacją 
- przeznaczona na duże obciążenie wagowe
- kolor biały
- wodoodporna

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- długość siedziska: 68 cm
- regulacja szerokości: 50-60 cm
- szerokość siedziska: 22,4 cm
- waga ławeczki: 2,14 kg
- obciążenie użytkownika: 181 kg

Napisz opinię
2021-02-25 14:31:01 - 

bardzo dobrze się trzyma na wannie mozna regulować, dla chorej osoby rewelacja