Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...
 

Składane siedzisko pod prysznic

W tej ofercie posiadamy specjalistyczne krzesełko pod prysznic. Jest nie co inne niż tradycyjne krzesełka czy taborety pod prysznic. Różnica polega głównie w konstrukcji. Zwykłe krzesełka są przenośne i można je umieszczać pod prysznicem wtedy kiedy osoba niepełnosprawna idzie brać prysznic a po myciu złożyć. Taka opcja sprawdza się dla osób zazwyczaj u których niepełnosprawność jest czasowa. Z kolei dla osób ze stałymi ograniczeniami czy niepełnosprawnością na pewno lepiej sprawdzą się krzesełka montowane na stałe.

Krzesełko składane także sprawdzi się dla osób w podeszłym wieku które mieszkają same i nie są w stanie samodzielnie podnosić ciężaru aby przenieść taboret czy krzesło pod prysznic. Krzesełka i taborety prysznicowe zazwyczaj nie są ciężkie jednak dla osób z różnymi ograniczeniami ruchowymi podniesienie takiego krzesełka jest niezalecane a często wręcz niemożliwie. Dlatego montaż siedziska na stałe pod prysznicem jest najlepszą opcją. Ten rodzaj siedzisk dedykowany jest do użytku prywatnego ale sprawdzi się także w placówkach opiekuńczych na oddziałach szpitalnych. Siedzisko jest wodoodporne dzięki temu też łatwe w utrzymaniu i dezynfekcji, co jest istotne szczególnie w miejscach gdzie z takich sprzętów korzysta większa ilość osób.

Siedzisko prysznicowe RF-854 w łatwy sposób można zamontować przy ścianie w zestawie znajdziemy śruby mocujące. Konstrukcja krzesełka jest składana, dzięki temu można ją po czynnościach myjących złożyć przy ścianie. Taka możliwość pozwala również na montaż krzesełka w wannie dla zwiększenia bezpieczeństwa chorego warto zamontować uchwyty ścienne również można je nabyć w naszym sklepie. Podobnie jak inny pomocniczy asortyment dla osób z różnymi ograniczeniami ruchowymi.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- krzesełko składane montowane przy ścianie
- posiada łatwozmywalne siedzisko
- pozwala na prosty montaż przy ścianie w zestawie niezbędne akcesoria do montażu
- można montować go przy ścianie pod prysznicem, wanną
- dedykowany dla osób z ograniczeniami ruchowymi, niepełnosprawnych
- maksymalne obciążenie wagi wynosi 100 kg
- konstrukcja składana 
- montaż na stałe 

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- siedzisko szerokość: 49 cm
- długość siedziska: 29 cm
- wysokość regulowana: 44-49 cm
- obciążenie wagowe max. 100 kg
- waga krzesełka 5,1 kg

Napisz opinię
2021-02-25 13:29:34 - 

wygodny moge w koncu brac prysznic bez opieki