Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Krzesło toaletowe to wysokiej jakości medyczne akcesorium pomocnicze, niezastąpione w opiece nad chorym pacjentem. Produkt przeznaczony jest dla osób mających trudności z poruszaniem się, osób niepełnosprawnych, pacjentów obłożnie chorych, przebywających stale w łóżku, korzystających z wózka inwalidzkiego lub osób starszych ze schorzeniami narządów ruchu.

Składane krzesło toaletowe AR-101 posiada prostą regulację wysokości. Jest to bardzo wygodna funkcja, ponieważ daje możliwość dopasowania wysokości do Państwa indywidualnych wymagań i potrzeb. Wyposażone jest w ergonomiczne podparcia (podłokietniki), co daje możliwość łatwiejszego siadania i wstawania. Poprzeczna rama z tyłu krzesła pozwala na dodatkowe podparcie w przypadku osób nie mogących stabilnie utrzymać równowagi. Wysuwany pojemnik na nieczystości można w dowolnej chwili opróżnić i dezynfekować, co daje możliwość zachowania najwyższego stopnia higieny. Równie prosty jest demontaż deski i klapy w celu dokładniejszego wyczyszczenia. Krzesło jest składane, dzięki czemu nie sprawia problemu nawet w mniejszych pomieszczeniach. Składa się na płasko, można je bez problemu przechowywać oraz transportować.

Krzesło po wyjęciu zbiornika sanitarnego może służyć jako rama, nadstawka nad standardową toaletę. Pełni wówczas formę poręczy. W takim wypadku wstawanie z sedesu z możliwością podparcia się będzie znacznie łatwiejszą czynnością. Przenośne WC ułatwia życie codzienne pacjenta, zapewnia bardziej komfortowe i mniej problemowe załatwianie codziennych czynności fizjologicznych i higienicznych.
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- solidne wykonanie
- stabilna konstrukcja
- łatwy montaż
- stalowa rama lakierowana metodą proszkową
- siedzisko i klapa z tworzywa sztucznego, łatwe w utrzymaniu higienicznej czystości
- w komplecie pojemne wiaderko sanitarne z pokrywką i deska sanitarna z klapą
- regulacja wysokości
- antypoślizgowe stopki
- praktyczne, szeroko rozstawione podłokietniki
- opcja składania krzesła, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca
- produkt nierdzewny
- wyrób medyczny, certyfikowany

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- wymiary: 50 x 37 cm
- wymiary deski sedesowej: 35 x 37 cm
- pojemność zbiornika sanitarnego: 7 litrów
- wysokość regulowana: 40 - 55 cm
- waga: 6 kg
- maksymalne obciążenie: 136 kg
- kolor: szary

Napisz opinię
2017-06-28 12:32:26 - 

Montaż jest dziecinnie prosty. Krzesło jest stabilne

2020-05-26 15:09:16 - 

dobra toaleta szbko się skład i rozkłada wygodna