Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga nakładka podwyższająca na toaletę

Nakładki na toaletę - nakładki na deskę klozetową, ponieważ również mogą Państwo pod tą nazwą znaleźć tego rodzaju asortyment. Jest to produkt pomocniczy dla osób, z różnymi schorzeniami głównie związanymi z narządem ruchu mający na celu ułatwienie korzystania z tradycyjnych sedesów. Najczęściej najbardziej przydatna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, po różnego rodzaju operacjach uniemożliwiających normalne poruszanie się, doskonale sprawdzi się dla osób z endoprotezami, u których występują bóle stawów, zwyrodnienia stawowe, bardzo dobrze sprawdzi się dla osób w podeszłym wiek. Nakładka sedesowa tego typu będzie także wygodna dla bardzo wysokich osób. 

Nakładka toaletowa ma na celu podwyższenie zwykłej muszli klozetowej o kilka lub kilkanaście centymetrów w tym przypadku, aż o 10 cm w naszej ofercie posiadamy również nakładki podwyższające o 15 cm. Podwyższenie sedesu ułatwia choremu siadanie i wstawanie z muszli klozetowej. Zazwyczaj większość toalet w naszym domu czy placówkach użytku publicznego jest standardowej wysokości, które dla osób zdrowych są odpowiednie jednak już dla osób z różnymi schorzeniami stanowią bardzo duże ograniczenia, stąd też kłopotliwe korzystanie z toalety z udziałem innych osób. Nakładka tego typu posiada standardową szerokość, która doskonale dopasowuje się do zwykłych domowych sedesów. Te nakładki kształtem przypominają domowe również zostały wyposażone w zamykaną klapę dla zachowania większej higieniczności. 

Całość nakładki została wykonana z specjalistycznego tworzywa, które pozwala na łatwe mycie i dezynfekcję zachowując przy tym nakładkę w należytej czystości. Tworzywo wykazuje bardzo dobrą odporność na uszkodzenia. Nakładka sedesowa podwyższająca jest również bardzo łatwa w montażu jak i demontażu. Jej poszczególne wymiary wynoszą: wysokość podwyższenia równa się 10 cm, szerokość zewnętrzna: 36, 5 cm, długość zewnętrzna 40 cm, szerokość otworu 22 cm, z kolei długość otworu 27 cm. Z nakładki mogą korzystać osoby o wadze nieprzekraczającej 180 kg. Nasadki tego typu zostały przeznaczone dla użytkowników domowych, stosowane również w jednostkach medycznych, placówkach opiekuńczych i innych miejscach użytku publicznego. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny rodzaj pomocniczego asortymentu dla osób mających problemy z narządem ruchu jak np. uchwyty do łazienki, taborety plastikowe, kule ortopedyczne, balkoniki itp. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- nakładka podwyższająca na sedes
- pomocniczy asortyment dla osób z ograniczeniami ruchowymi 
- bardzo pomocna dla osób po operacjach narządu ruchu, z endoprotezami
- pozwala na łatwiejsze korzystanie z toalety miedzy innymi siadanie i wstawanie
- w wielu przypadkach dla chorego pozwala na samodzielne korzystanie z toalety
- solidna i wytrzymała konstrukcja 
- bardzo łatwa w montażu i demontażu
- ergonomiczny kształt zapewniający komfort użytkowania
- dopasowuje się do większości standardowych muszli klozetowych
- tworzywo ułatwiające dezynfekcję i czyszczenie
- możliwość dopasowania do większości kształtów i rozmiarów toalet
- bezpieczny wyrób, spełniający normy dla artykułów medycznych
- kolor biały

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- wysokość podwyższenia: 10 cm
- szerokość zewnętrzna: 36,5 cm
- długość zewnętrzna: 40 cm
- szerokość otworu: 22 cm
- długość otworu: 27 cm
- obciążenie wagi max.: 180 kg

Napisz opinię
2017-06-28 12:18:34 - 

Nakładka jest wytrzymała na ciężary