Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Podwyższająca nakładka na sedes z klapą AR-115

Niepełnosprawność ruchowa bez względu na wiek może spotkać każdego. Nie zawsze o tym myślimy i zdajemy sobie sprawę jak wtedy ciężko jest samodzielnie funkcjonować, z pozoru proste i oczywiste czynności mogą wydawać się nam nie do przejścia. Niekiedy po różnego rodzaju upadkach, przebytych zabiegach operacjach nasza sprawność jest zachwiana i wymaga pomocy ze strony osób 3 lub przystosowania mieszkania pod osobę niepełnosprawną. Oprócz pomocniczych uchwytów łazienkowych, specjalistycznych taboretów pomóc sobie możemy również stosując podwyższające nakładki na sedes. Zazwyczaj nasze toalety są bardzo niskie, zdrowa osoba nie mam problemu korzystania z nich, jednak osoba niepełnosprawna ma utrudnione siadanie na sedes, dlatego powstały specjalistyczne nakładki, które mają na celu ułatwienie korzystania z sanitariów toaletowych.

Nakładka na sedes - nasadka toaletowa AR-115 jest wyprofilowana w taki sposób, aby zapewnić wygodę użytkowania zarówno kobietom jak i mężczyznom. Posiada praktyczne wcięcia ułatwiające utrzymanie higieny intymnej w odpowiednim stanie. Nakładka zmniejsza przestrzeń między osobą a toaletą, co znacznie wpływa na odciążenie bioder i kolan. Użyteczność nakładki na toaletę z pewnością docenią osoby po zabiegach chirurgicznych i innych operacjach, jak np. po operacji biodra, pacjenci z zapaleniem, bólem stawów, po złamaniach nogi i z wszelkimi schorzeniami ograniczającymi zdolność wstawania, siadania, ruchu, osoby z artretyzmem czy osoby w podeszłym wieku. 
Siedzisko toaletowe ułatwia codzienne korzystanie z toalety. zarówno siadanie jak i wstawanie. 

Tworzywo z jakiego zostało wykonane siedzisko zapewnia wygodne czyszczenie i mycie. Nowoczesny system montażu pozwala na szybkie mocowanie a praktyczne zaciski boczne zapewniają stabilne umiejscowienie nakładki na toalecie, zapobiegając jej przypadkowemu ślizganiu się. Nakładka na sedes wyposażona została w klapę, która pozwala na wygodne zamykanie w czasie spłukiwania, ograniczając kontakt z bakteriami. Podwyższenie na toaletę usprawnia korzystanie z WC, podnosząc tym samym jakość życia osoby z ograniczoną sprawnością fizyczną. Podwyższająca nakładka sedesowa dedykowana dla użytkowników domowych jak i również, placówek medycznych, opiekuńczych i wszystkich miejsc, gdzie przebywają osoby z ograniczoną zdolnością ruchową. Nasadka na toaletę posiada następujące wymiary 36, 5 x 40 cm, rozmiar otworu 22 x 27 cm, przeznaczona została na maksymalne obciążenie wagowe wynoszące 180 kg. 
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podwyższająca nakładka sedesowa AR-115
- przeznaczona dla osób z niepełnosprawnościami układu ruchowego, dla osób w podeszłym wieku itp. 
- dedykowana dla użytkowników domowych i placówek medycznych, opiekuńczych
- pozwala na łatwiejsze korzystanie z toalety
- wygodna dla chorego
- posiada wytrzymałe i trwałe tworzywo
- wyposażona w łatwy, nowoczesny system mocowania
- uniwersalny kształt umożliwiający mocowanie do większości typowych toalet
- stabilne przywiera do toalety
- wykonana z tworzywa pozwalającego na łatwe mycie i dezynfekcje
- z klapą zamykającą 
- przeznaczona na duże obciążenie wagowe

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- dopuszczalne obciążenie: 180 kg
- wymiary nakładki: 36,5 x 40 cm
- wymiary otworu: 22 x 27 cm
- wysokość podwyższenia: 15 cm
- kolor: biały

Napisz opinię
2017-06-28 12:07:29 - 

Korzysta z tego produktu osoba cięższa, a nakładka wciąż jest w dobrym stanie. Plus za wytrzymałość

2020-04-15 13:25:33 - 

Pomaga mi swobodnie siadać a mam złamaną nogę i zwykłe muszle są dla mnie za niskie. Polecam