Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry taboret pod prysznic AR-204

Bardzo często osoby o ograniczonej sprawności ruchowej wymagają opieki i pomocy ze strony osób trzecich w codziennych czynnościach higienicznych. Również podczas kąpieli pod prysznicem czy w wannie. Dlatego coraz więcej na rynku możemy spotkać sprzętów przystosowanych dla osoby chorej z niepełnosprawnościami. Jednym z takich ułatwień może być taboret prysznicowy dedykowany pod prysznic ale również do wanny. Taboret pod prysznic jaki prezentujemy w tej ofercie to wysokiej jakości produkt medyczny, niezbędny w opiece nad osobą chorą. Stołek do mycia pacjentów wspomaga kąpiel osoby chorej, starszej, mającej problem ze stabilnym staniem, z poruszaniem się a także osoby po operacji czy zabiegu medycznym.

Taboret AR-204 umożliwia bezpieczne i bardziej komfortowe korzystanie z natrysku również wanny, dzięki specjalistycznej konstrukcji. Fakturowana powierzchnia siedziska zmniejsza ryzyko poślizgnięć, a otwory odprowadzające wodę eliminują uczucie dyskomfortu podczas korzystania z taboretu i ułatwiają odprowadzenie wody z siedziska, bez konieczności wstawania chorego. Taboret łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki solidnej konstrukcji umożliwiającej składanie i wbudowanemu uchwytowi, taboret zapewnia większą wygodę użytkowania. Wbudowane po obu stronach uchwyty są dodatkowym wsparciem dla chorego. Konstrukcja taboretu wykonana została z wysokiej jakości stali, lakierowana metodą proszkową, zapewnia bardzo dobrą odporność na korozję. 

Składany taboret pod prysznic jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach lub w sytuacjach gdy z sanitariatów korzysta więcej osób. Taboret można złożyć i schować, gdy nie jest używany. Jest łatwy w przechowywaniu a także w transporcie, ponieważ waży zaledwie 3,2 kg. Taboret oprócz zastosowania w czasie mycia może również posłużyć jako taboret do siedzenia, doskonale sprawdza się podczas różnych wycieczek biwakowych. Taboret prysznicowy dedykowany jest dla użytkowników domowych jak i również specjalistycznych placówek opiekuńczych, szpitali itp. miejsc, gdzie mogą przebywać osoby z niepełnosprawnościami. Taboret pod prysznic został przeznaczony na obciążenie wagowe, które nie powinno wynosić więcej niż 110 kg. 
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- składany taboret pod prysznic AR-204
- przeznaczony do zastosowania pod prysznic, do wanny, przy umywalce
- sprawdzi się jako taboret do siedzenia w domu, na wycieczkach biwakowych
- taboret stabilny i wytrzymały
- posiada trwałą konstrukcję stalową lakierowaną metodą proszkową
- powierzchnia siedziska łatwa do utrzymania w czystości
- komfortowy kształt siedziska
- siedzisko posiada otwory odpływowe ułatwiające spływanie wody
- boczne uchwyty pozwalają na podtrzymanie się chorego
- składana rama zapewnia  praktyczne przechowywanie i ułatwia transport
- zabezpieczenie antypoślizgowe
- produkt posiada certyfikat CE
- produkt przeznaczony został dla osób, których waga nie przekracza 110 kg

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- wymiary siedziska: 50 cm (szerokość) x 30 cm (głębokość)
- wysokość: 52 cm
- waga: 3,2 kg
- maksymalne obciążenie: 110 kg
- kolor: biały

Napisz opinię
2017-06-28 12:06:29 - 

Łatwo się go składa co jest bardzo praktyczne jeśli ma się mniejsze mieszkanie