Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga ławka na wannę

Ławka nawannowa to specjalistyczny asortyment medyczny mający na celu pomoc w codziennej kąpieli dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Jest to niezbędne wyposażenie każdej łazienki, z której korzystają osoby, dla których standardowa kąpiel w wannie może być uciążliwa bądź utrudniona. Ławka na wannę pozwala na łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z kąpieli. Stanowi doskonałą podporę dla osób o obniżonej sprawności ruchowej, bardzo przydatna dla pacjentów po różnego rodzaju operacjach, z kontuzjami, osób starszych oraz niepełnosprawnych itp. Oprócz tego zastosowania ławeczka może również posłużyć zwykłym użytkownikom zapewniając większa wygodę w czasie kąpieli, można na niej umieścić asortyment myjący. 

Ławka z uchwytem na wannę wykonana została z solidnego, łatwo zmywalnego tworzywa sztucznego. Posiada zamontowany uchwyt, który daje dodatkowe wsparcie i pomaga utrzymać równowagę podczas wchodzenia do wanny lub w trakcie wychodzenia z niej. Szeroki rozmiar zapewnia większą wygodę w trakcie użytkowania, gdyż możliwe jest umieszczenie na powierzchni większej ilości asortymentu higienicznego, posiada również specjalne wycięcie na mydło. Dzięki takiej możliwości chory ma wszystko na wyciągnięcie ręki i może samodzielnie się umyć, również ułatwia to mycie opiekunowi. Dodatkową wygodę stanowią otwory przez, które spływa woda, dzięki temu nie trzeba podnosić ławeczki aby ją wyczyścić wystarczy spłukać jej powierzchnię wodą. 

Ławeczka na wannę do mycia osób chorych i niepełnosprawnych wyposażona została w regulowane wsporniki z antypoślizgowymi podkładkami chroniącymi wannę przed zarysowaniem, a także zabezpieczającymi ławkę przed nieplanowanym poruszaniem się podczas kąpieli. Cała konstrukcja jest bardzo stabilna, zapewnia wygodę i bezpieczną kąpiel. Z kolei płynna regulacja szerokości pozwala na zastosowanie w większości standardowych wanien. Ławeczka na wannę to bardzo duże ułatwienie dla osób chorych oraz z różnymi niepełnosprawnościami.  Ławka nawannowa AR-206 została przeznaczona na bardzo duże obciążenie wagi dla osób ważących, aż do 160 kg. Waga samej ławeczki wynosi 2,7 kg. Ławeczka do wyboru w dwóch kolorach z elementami zielonymi lub niebieskimi. 
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pomocnicza ławeczka na wannę
- przeznaczona została dla osób, które z różnych przyczyn mają ograniczenia ruchowe
- ergonomiczny kształt
- wyposażona w szerokie, higieniczne siedzisko
- posiada otwory ułatwiające odpływ wody
- wygodny uchwyt umożliwiający dodatkowe wsparcie
- wyposażona w miejsce na mydło
- gumowe podkładki zapobiegające uszkodzeniu wanny
- powstała z tworzywa odpornego na rdzę
- wygodna  regulacja szerokości
- doskonałe usprawnienie kąpieli osoby chorej, seniora
- może być również stosowana dla osób zdrowych jako zwiększenie komfortu w czasie kąpieli
- przeznaczona na bardzo duże obciążenie wagowe
- do wyboru 2 kolory elementy zielone lub niebieskie 

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- do wanny o szerokości od 40 do 62 cm
- wymiar siedziska: 70 x 30 cm
- wysokość siedziska: 5 cm
- waga: 2,7 kg
- maksymalne obciążenie: 160 kg

Napisz opinię
2017-06-28 12:28:51 - 

Uchwyty są poręczne i mimo stosowania nie łamią się