Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra osłona na haluxy 

Hallucare to osłona na haluksy - osłona na paluch koślawy z separatorem. Jest to pełnowartościowy wyrób medyczny, którego zadanie to ochrona i separowanie haluksów, zapobieganie ich rozwojowi oraz ograniczanie dolegliwości bólowych. Specjalny klin powoduje powstawanie tendencji do prawidłowego ułożenia stopy z paluchem koślawym. Separator ten pozwala na skuteczne, a zarazem estetycznie wyglądające odizolowanie bolesnego miejsca.

Osłona Hallucare doskonale dopasowuje się do każdej stopy mniejszej jak i większej. Osłonę powinno zakładać się na paluch stroną wypukłą na zewnątrz w taki sposób aby klin został umiejscowiony między paluchem a drugim palcem. Produkt można wygodnie umyć najlepiej delikatnym detergentem, osuszyć można również posypać talkiem. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją zastosowania nie należy stosować nakładki w przypadku podrażnień, ran bądź uczulenia. 

Hallucare to produkt do zewnętrznego zastosowania. Ma on na celu ograniczyć bolesność jak i również zapobiec dalszemu rozwojowi wady jaką jest haluks. Osłona z separatorem na haluksy polecana dla wszystkich osób, które mają problem z koślawym paluchem. W opakowaniu znajdą Państwo 2 sztuki nakładek w postaci osłon na haluksy na prawą i lewą stopę. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- osłona na paluch koślawy - hallucare
- przeciwdziała rozwojowi haluksów
- ogranicza bolesność wrażliwych miejsc
- powoduje prawidłowe układanie się palców stopy
- wspomaga gojenie się
- zabezpiecza przed rozwojem zmian zapalnych
- wykonana z hipoalergicznych materiałów
- może być myta w chłodnej wodzie następnie osuszona i pokryta niewielką ilością talku
- zestaw zawiera 2 sztuki produktu na lewą i prawą stopę

punktor  INSTRUKCJA UŻYCIA:

Osłonę umieszcza się błyskawicznie i bardzo prosto. Wystarczy wsunąć produkt na stopę w taki sposób, by jego szerszy bok znajdował się po jej zewnętrznej stronie - klin wówczas znajdzie się w idealnym położeniu, pomiędzy paluchem a drugim palcem stopy.

Napisz opinię
2017-07-03 12:17:36 - 

od razu po założeniu czuć, że stopa się koryguje

2020-05-14 15:31:14 - 

osłona dobrej jakości miekka i wygodna