Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi separator na haluksy

Haluksy to nieestetyczna i niekiedy bolesna dolegliwość tworząca się na stopach, dotyczącą dużych palców u stóp. Obecnie na rynku istnieje bardzo zróżnicowany asortyment medyczny, który może pomóc nam łagodzić dolegliwości związane z dyskomfortem jak i również zapobiegać dalszemu rozwojowi schorzenia. Takim asortymentem bez wątpienia jest specjalna osłona na paluch koślawy nazywana Halluduo.

Jest to tak zwany separator na haluksy, określany również jako separator palucha koślawego z racji medycznego terminu tego schorzenia. Stosowany jest w celu przywrócenia palcom stóp ich prawidłowego położenia. Jest wygodny i niezwykle prosty w użyciu, zapewnia estetyczny wygląd. Ogranicza bolesność i w sposób zgodny z ludzką anatomią układa sąsiadujące palce, separując je. Ten rodzaj osłony dedykowany jest dla osób, które posiadają koślawość dużego palucha a chciałyby ograniczyć postęp schorzenia jak i również zmniejszyć dolegliwości bólowe. 

Halluduo to osłona na haluksy w uniwersalnym rozmiarze, więc będzie odpowiednia dla większości osób. Bardzo dobrze dostosowuje się do palców. W zestawie znajdziemy 2 sztuki osłon na prawą i lewą stopę. Produkt jest łatwy w zakładaniu i ściąganiu a także w utrzymaniu w czystości. Może być myty pod wodą z delikatnym detergentem, po wymyciu powinno się go osuszyć można także użyć talku. Jest to wyrób medyczny powstały z medycznego silikonu, dzięki temu będzie odpowiedni nawet dla alergików. Instrukcję zastosowania znajdą Państwo poniżej. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje osłon na haluksy, aparaty do ćwiczeń oraz inne produkty medyczne. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- halluduo - osłona na haluksy
- ogranicza rozwój haluksów
- separuje sąsiadujące palce
- układa stopę zgodnie z anatomią ludzkiego ciała
- wyprodukowany z hipoalergicznych materiałów nie powoduje alergii
- dostępny w uniwersalnym rozmiarze
- zestaw zawiera po jednym separatorze na stopę lewą i prawą 2 sztuki 
- może być myty w letniej wodzie po czym należy produkt delikatnie osuszyć i posypać talkiem
- wyrób medyczny
- wyprodukowany z silikonu medycznego
- solidny i stabilnie mocowany

punktor  INSTRUKCJA UŻYCIA:

Klin umieszcza się w prosty i wygodny sposób - wystarczy go wsunąć pomiędzy pierwszy i drugi palec stopy, w taki sposób jak zakłada się pierścionek lub obrączkę. Wbudowany pierścień aparatu uniemożliwia niezamierzone zsunięcie się go z odpowiedniego położenia.

Napisz opinię
2017-07-01 11:16:11 - 

Plusem jest uniwersalny rozmiar i wytrzymałość produktu