Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Hallutrio niedroga osłona na haluksy

Koślawość palucha to schorzenie występujące w obrębie stopy dotyczące dużego palca, jest nazywane również haluksem. W początkowej fazie może nie powodować żadnych objawów jedynie zmiany w wyglądzie stopy. Jednak z czasem postępujące schorzenie może powodować bolesność i znaczną deformację stopy utrudniając nam chodzenie. Haluksy bardzo często powodują również szybsze niszczenie obuwia, w przypadku występowania dużego palucha także nie jesteśmy w stanie nosić każdego rodzaju butów. Aby przeciwdziałać bolesności, otarciom czy szybszej eksploatacji obuwia można stosować różnego rodzaju aparaty do ćwiczeń czy osłonki na paluch.

Jak np. hallutrio – halutrio jest to specjalistyczna osłonka wykonana z medycznego silikonu. Dodatkowo posiada pierścień, który stanowi zabezpieczenie przed otarciem sąsiadującego palca. Zastosowanie tego typu osłonki bardzo dobrze chroni stopę przed urazami i zapobiega bolesności. Pozwala także na prawidłowe ułożenie palucha zapobiegając dalszemu postępowi krzywienia się. Osłona silikonowa doskonale sprawdzi się dla osób mających problem z tzw. zachodzeniem dużego palucha na palce sąsiadujący.

Materiał z jakiego powstała osłona - medyczny silikon pozwala na idealne dopasowanie się do palców i jest bezpieczny dla skóry. Dodatkowo jest hipoalergiczny, dzięki temu odpowiedni dla osób ze skłonnościami do alergii skórnych. Osłona na halux dostępna w uniwersalnym rozmiarze w opakowaniu 2 sztuki na lewą i prawą stopę. W naszej ofercie posiadamy szeroką bazę produktów dedykowanych na koślawość palucha jak osłony, separatory czy aparaty do ćwiczeń na haluxy.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- osłona na haluksy
- zmniejsza bolesność palucha koślawego oraz chroni go przed urazami
- wykonana z silikonu medycznego
- nadaje palcom prawidłowe położenie 
- stosowana np. w przypadku zachodzenia palucha na palec sąsiadujący
- dostępna w rozmiarze uniwersalnym
- dopasowuje się idealnie do stopy
- produkt hipoalergiczny
- pudełko zawiera 2 szt. osłony na haluksy hallutrio na lewą oraz prawą stopę

Napisz opinię
2017-07-03 12:18:03 - 

Mam wrażliwą skórę stóp, produkt nie podrażnia mi jej, wygodnie się nosi