Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Hallustop to wyrób medyczny, przeznaczony do dziennej korekcji haluksów (palucha koślawego). Produkt ten został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Głównym zadaniem aparatu Hallustop jest przywracanie prawidłowego położenia palucha dzięki zastosowaniu pasków o odpowiedniej elastyczności. Działanie to bezpośrednio ogranicza bolesność w miejscu dokniętym schorzeniem. Dodatkowy pasek stabilizujący poprawia krzywiznę stopy, nadając jej odpowiedni (prawidłowy) łuk. Produkt jest dostępny w rozmiarze uniwersalnym, zdaniem producenta pasuje na każdą stopę.

Materiały, z jakich ten aparat do halluksów na dzień został wykonany, zapewniają stopnie oddech i nie powodują odparzeń. Produkt jest wygodny, zapewnia uczucie komfortu i przede wszystkim zmniejsza ból.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobra jakość wykonania
- produkt prosty w użyciu
- apatrat do korekcji haluksów w ciągu dnia
- odpowiednio dopasowany do stopy lewej lub prawej
- oddychające i elastyczne materiały

punktor  INSTRUKCJA STOSOWANIA:

Aparat Hallu Stop jest bardzo łatwy w użyciu. Pelotę należy założyć za głowami kości śródstopia (po wewnętrznej stronie ortezy), tak aby łezka była skierowana w dół. Warto sprawdzić, czy aparat nie wywiera zbyt dużego nacisku (wówczas należy zsunąć pelotę do tyłu).

Napisz opinię
2017-07-03 12:18:50 - Dominika Sura

Stopa się nie poci, produkt jest lekki, nie tak masywny na jaki wygląda