Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości aparat na haluksy

Hallustop to wyrób medyczny, przeznaczony do dziennej korekcji haluksów - palucha koślawego. Produkt ten został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Głównym zadaniem aparatu Hallustop jest przywracanie prawidłowego położenia palucha dzięki zastosowaniu pasków o odpowiedniej elastyczności. Działanie to bezpośrednio ogranicza bolesność w miejscu dotkniętym schorzeniem. Dodatkowy pasek stabilizujący poprawia krzywiznę stopy, nadając jej odpowiedni - prawidłowy łuk.

Aparat do ćwiczeń haluksów bardzo łatwo się zakłada i ściąga, poniżej znajdą Państwo dokładną instrukcję zastosowania. Na samym początku aparat powinniśmy stosować około 1 godziny, stopniowo wydłużając czas jego użytkowania do 4 - 5 godzin dziennie. Ten rodzaj aparatu na haluksy zapewnia nam 3 punktowy system podparcia stopy. 

Produkt jest dostępny w rozmiarze uniwersalnym, zdaniem producenta pasuje na każdą stopę, do wyboru mają Państwo aparat na prawą lub lewą stopę. Materiały, z jakich ten aparat do halluksów na dzień został wykonany, zapewniają stopnie oddech i nie powodują odparzeń. Produkt jest wygodny, zapewnia uczucie komfortu i przede wszystkim zmniejsza ból. Dodatkowo może być stosowany w praktycznie każdym rodzaju obuwia również bez. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje aparatów do ćwiczeń na haluksy oraz specjalne nakładki, separatory na paluch koślawy oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- aparat do ćwiczeń haluksów
- bardzo dobra jakość wykonania
- pozwala na przywrócenie prawidłowego położenia palucha, dzięki zastosowaniu elastycznych pasków
- ogranicza bolesność haluksów
- stabilizuje i poprawia krzywiznę stopy nadając jej prawidłowy łuk
- zapewnia 3 punktowy system podparcia stopy
- produkt prosty w użyciu
- aparat do korekcji haluksów w ciągu dnia
- odpowiednio dopasowany do stopy lewej lub prawej
- oddychające i elastyczne materiały

punktor  INSTRUKCJA STOSOWANIA:

Aparat Hallu Stop jest bardzo łatwy w użyciu. Pelotę należy założyć za głowami kości śródstopia (po wewnętrznej stronie ortezy), tak aby łezka była skierowana w dół. Warto sprawdzić, czy aparat nie wywiera zbyt dużego nacisku (wówczas należy zsunąć pelotę do tyłu).

Napisz opinię
2017-07-03 12:18:50 - 

Stopa się nie poci, produkt jest lekki, nie tak masywny na jaki wygląda