Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Oryginalny niemiecki aparat do korygowania halluksów. ActyToe oryginalny aparat do korygowania haluksów to doskonałe rozwiązanie dla osób dotkniętych tym schorzeniem. Produkt ten stosowany jest jako aparat korygujący haluksy (paluch koślawy) w ciągu całej doby.

ActyToe to certyfikowany wyrób medyczny, solidnie wykonany i opracowany w taki sposób, by rozwizać problem bólu i dyskomfortu osób od dłuższego czasu cierpiących z powodu haluksów (palucha koślawego). Wyrób jest uniwersalny - pasuje zarówno na lewą jak i prawą nogę. Odpowiednie wymiary i materiały sprawiają, że ten dzienno-nocny aparat na haluksy pasuje mieści się w większości rodzajów obuwia. Produkt jest bardzo prosty w użytkowaniu - aparat umieszczamy na stopie, a następnie wewnątrz buta.

Początkowe stosowanie, zgodnie z zaleceniami producenta wymaga noszenia aparatu przez ok. 1 godzinę na dobę. W późniejszej fazie stosowania, aparat powinien być umieszczany na stopie 2-3 godziny w ciągu dnia i podczas całej nocy (w czasie snu).

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- oryginalny niemiecki aparat do korekcji haluksów w dzień i w nocy
- produkt bardzo wysokiej jakości, ceniony na całym świecie
- wygodny w użytkowaniu
- wyrób medyczny (certyfikowany)
- łatwy w stosowaniu
- uniwersalny - pasuje na lewą i prawą stopę
- mieści się wygodnie w większości rodzajów butów
- estetyczny i nowoczesny wygląd
- posiada wkładkę żelową, która chroni i amortyzuje bolesne części stopy

Napisz opinię
2017-07-19 11:35:45 - 

Produkt faktycznie Made In Germany - jakościowo przerasta wszystkie inne pseudo wyroby z Chin...

2017-07-27 08:43:45 - 

Hallufix Bunion Aid Splint Gel - nazwa ciężka do zapamiętania ;) ale faktycznie, aparat daje radę... Nie wiem, czy koryguje w mig haluksy, ale na pewno przynosi ulgę. Osobiście polecam.