Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tuba ochronna na palce marki Qmed

Tuba - Toe Tube Qmed to produkt ochronny wykonany z dzianiny laminowanej silikonowej, pozwalający na swobodne oddychanie skórze. Stanowi doskonałą ochronę na liczne  blizny i bolesne odciski. Tuba bardo dobrze redukuje nacisk i tarcie palców rąk oraz stóp, zmniejszając dyskomfort. Sprawdza się jako produkt zapobiegawczy podgniataniu się palców tzw. palce młoteczkowate oraz powstawaniu innych bolesnych urazów obejmujących palce. Tuba polecana również w ochronie guzka dużego palca znacznie eliminuje ból u pacjenta.

Produkty pomagają również w złagodzeniu tarcia na stawy palców. Dodatkowo tuba Qmed ochrania uszkodzony palec i zapobiega wysuszaniu się skóry. Tuba jest bardzo komfortowa w zastosowaniu pozwala na natychmiastową ulgę zaraz po nałożeniu jej na palec. Opakowanie zawiera 1 sztukę produktu – tuby na palec o długości 7 cm. Produkt został wytworzony z materiału, który pozwala na jego przycinanie do dowolnego rozmiaru, dzięki temu może być wykorzystywany również na inne palce zarówno u stóp jak i rąk.

Kolor produktu cielisty bardzo dyskretny, wtapiający się w odcień skóry. Tuby prawie niewidoczne po założeniu rajstop lub skarpetek. Tuba na palec - Toe Tube Qmed dostępna jest w trzech rozmiarach (średnicach): S - 1,5 cm, M - 2 cm, L - 3 cm. W naszym sklepie posiadamy bardzo bogaty asortyment medyczny podobnych produktów ochronnych na palce jak np. stabilizatory oraz innych sprawdzonych sprzętów pomocnych w rehabilitacji. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tuba - Toe Tube Qmed produkt ochronny na palec
- wykonana z dzianiny laminowanej pozwalającej skórze oddychać
- stanowi doskonałą ochronę na blizny i bolesne odciski
- bardzo dobrze redukuje nacisk i tarcie na palce rąk i stóp doskonała jako produkt zapobiegawczy podgniataniu się palców oraz powstawaniu urazów
- idealna do ochrony guzka dużego palca eliminuje ból i dyskomfort
- chroni palec zapobiegając wysuszaniu się skóry
- tuba do wyboru w kilku rozmiarach
- możliwość przycinania tuby do pożądanych rozmiarów 
- w cielistym i dyskretnym kolorze
- produkt w bardzo dobrej cenie