Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Silikonowe kliny na haluksy

Kliny silikonowe przeznaczone na haluksy (SP-I913), zostały wykonane ze 100 procentowego silikonu medycznego. Silikon medyczny jest materiałem bardzo bezpiecznym i obojętnym dla skóry człowieka. Produkt został wykonany w technologii Silicative. Kliny skutecznie zapobiegają koślawości dużego palca Pomagają również przywrócić prawidłowe ułożenie palców, zapobiegają tworzeniu się haluksów, skutecznie redukują ból i dyskomfort podczasz chodzenia.

Kliny medyczne polecane są w zachodzenu dużego palca na palec sąsiadujący. Produkt jest bezpieczny również dla alergików, nie powoduje uczuleń. Kliny są bardzo elastczne, doskonale dopasowują się do każdego rodzaju palców. Kliny na haluksy gwarantują komfort i wygodę w zastosowaniu. Rozmiar produktu należy dopasować w tabeli poniżej, do wielkości stopy, natomiast powyżej mogą Państwo wybrać rozmiar konkretnego klinu.

Kliny na haluksy  zaleca czyścić się metodą ręczną bez dodatkowych substancji typu chlor czy wybielacze, ponieważ mogą uszkodzić produkt, w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Klinów również nie należy używać na rany otwarte i podrażnienia. Tego typu produkty chociaż są bezpieczne, ich zastosowanie zawsze warto skonsultować ze specjalistą. W ofercie sklepu posiadamy również kliny międzypalcowe, osłony na haluksy podpiętki i inne produkty korygujące nieprawidłowości.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kliny wykonane z silikonu medycznego
- kliny przeznaczone na haluksy
- dla osób zmagających się z koślawością dużego palca, w zachodzeniu palca na palec
- w  technologii SILICATIVE
- silkon bezpieczny dla alergików
- przezroczyste, dyskretne
- kliny elastyczne z łatwością dopasowują się do każdego 
- pomagają przywrócić prawidłowe ułożenie palców
- bardzo komfortowe w zastosowaniu
- redukują bóle
- mogą być czyszczone ręcznie

punktor  TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR ROZMIAR BUTA
S 34
M 35-40
L 39-43
Napisz opinię
2017-07-01 11:16:35 - 

Często z nich korzystam i widać efekty. Spełniają swoje zadanie

2020-04-16 09:40:54 - 

Kliny ograniczają moje bóle w czasie chodzenia, więc polecam