Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Silikonowe kliny międzypalcowe  dla skutecznej korekcji dysfunkcji palców u nóg

Kliny międzypalcowe silikonowe (SP-I-911), znanej i cenionej na rynku firmy medycznej ARmedical. To wyroby medyczne powstały z myślą o zapewnieniu większego komfortu osobom zmagającym się z koślawością palców, zachodzenia "palec na palec". Silikonowe kliny zmniejszają tarcie między palcami, przywracają im prawidłowe położenie. Eliminują dyskomfort i zmniejszają ból w obrębie palca.

Kliny międzypalcowe powstały w opatentowanej technologii SILICATIVE, nie powodują podrażnień, w 100 procentach z sylikonu medycznego, (przezroczyste) bezpiecznego dla każdego użytkownika, nawet alergików. Kliny są produktami bardzo wygodnymi w zastosowaniu, ich elastyczność sprawia, że doskonale  dopasowują się do palców każdego użytkownika. Produkty przynoszą skuteczne efekty w systematycznym stosowaniu. 

Kliny medyczne międzypalcowe występują w kilku rozmiarach, rozmiary poniżej w tabeli, przy zakupie należy kierować się rozmiarem stopy. Produktów nie powinno czyścić się w sposób chemiczny nie należy używać chloru i wybielaczy, można myć ręcznie w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Klinów medycznych również nie zaleca stosować się w przypadku występowania ran otwartych, otarć, czy egzemy oraz innych podrażnień.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- silikonowe kliny 
- wyroby medyczne z 100% sylikonu medycznego
- dla osób zmagających się z koślawością i zachodzącym palcem
- w opatentowanej technologii SILICATIVE
- bezpieczne dla alergików
- w kilku rozmiarach
- elastyczne, dopasowują się do każdego rodzaju palców
- wygodne w zastosowaniu
- eliminują ból i dyskomfort
- przezroczyste, dyskretne

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR ROZMIAR BUTA
S 34
M 35-40
L 39-43
Napisz opinię
2017-07-03 12:21:10 - 

Wytrzymałe tworzywo wysokiej jakości