Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wosokiej jakości osłona na haluksy z medycznego silikonu

Osłona na haluksy (SP-I-9210) - silikonowa to specjalistyczny wyrób medyczny znanego producenta ARmedical, przeznaczony na haluksy. Haluksy to zwyrodnienie zniekształcające stopę, inaczej określany jako koślawy paluch. Do powstawania haluksów przyczynia się najczęściej; nadwaga, stojący tryb życia, noszenie butów na wysokim obcasie, płaskostopie jak i również podłoże genetyczne.

Osłony silikonowe na haluksy zapewniają równomierne rozłożenie sił powodujących podwijanie się dużego palca. Osłony na haluksy również zapobiegają otarciom, które często powoduje zwykłe obuwie. Produkt skutecznie chroni przed uderzeniami i innymi urazami. Osłona jest wytworzona ze 100 procentowego silikonu medycznego, to materiał bezpieczny nawet dla alergików. Produkt nie może być stosowany na otwarte rany i inne otarcia. Elastyczność osłony sprawia, ze jest ona bardzo wygodna i dopasowuje się do każdej stopy, (palca).

Osłonę silikonową można myć ręcznie w temperaturze 40 stopni Celsjusza bez zastosowania wybielaczy, chloru i innych substancji chemicznych. Osłony silikonowe na haluksy w znacznym stopniu pomagają zredukować ból i dyskomfort podczas chodzenia. W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór produktów na haluksy i inne deformacje stopy, w tym celu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- silikonowa osłona na haluksy
- wyrób wykonany z 100 % silikonu medycznego
- na haluksy,( koślawy palec)
- zapobiegają otarciom
- osłony silikonowe chronią przed uderzeniami i mikro urazami
- eliminują ból i dyskomfort podczas chodzenia
- zapewniają równomierne rozłożenie sił powodujących podwijanie się dużego palca
- osłony na haluksy są bardzo komfortowe
- dyskretny materiał stapiający się ze skórą
- produkt można prać ręcznie 

Napisz opinię
2017-07-01 11:17:03 - 

Osłonka jest wytrzymała na czynniki zewnętrzne, noszę często i wciąż jest w dobrym stanie