Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości silikonowe osłony na haluksy

Osłony silikonowe na małe palce powstały z myślą o osobach mających problemy z haluksami tzw. koślawymi paluchami. Haluksy to choroba zwyrodnieniowa dotykająca szczególnie kobiet. Haluksy inaczej, koślawy paluch powstają między innymi u osób z nadwagą, noszącym nieodpowiednie obuwie np. zbyt ciasne, wykonującym stojącą pracę, jak i również wymagającą nadmiernego ruchu, a także bardzo często  są dziedziczone.

Osłony pozwalają skutecznie chronić stopę przed urazami i otarciami oraz innymi uszkodzeniami. Produkty w znacznym stopniu eliminują bóle i dyskomfort palca podczas poruszania się. Osłony są bardzo wygodne, nie przesuwają się, zawsze pozostają na swoim miejscu. Elastyczność produktu sprawia, że z łatwością dopasowuje się do każdego rodzaju małego palca. Osłona w technologii SILICATIVE wytworzona została z wysokiej jakości silikonu medycznego 100 procentowego, który jest bardzo bezpieczny dla skóry, nie powoduje uczuleń.

Osłony na haluksy palca małego w tym modelu, uniwersalne można stosować zarówno na prawy jak i lewy palec u nogi. Produkty przeznaczone do prania ręcznego bez dodatku chloru i wybielaczy, które mogą zniszczyć osłonę. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy bogaty asortyment, np. kliny międzypalcowe, silikonowe osłony, aparaty na haluksy, itp., przeznaczony na różnego rodzaju deformacje występujące w obrębie stopy. Prosimy o zapoznanie się z naszą atrakcyjną ofertą cenową.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- osłona na haluksy małego palca
- wykonana z silikonu medycznego
- idealnie dopasowuje się do palca
- w technologii SILICATIVE
- chroni przed otarciami, urazami
- zapewniają skuteczne rozłożenie sił powodujących podwijanie się małego palca
- redukuje ból i dyskomfort
- nie powoduje uczuleń
- z elastycznego materiału
- uniwersalne pasujące na prawy i lewy palec
- osłony silikonowe bardzo wygodne, nie przesuwają się i pozostają na właściwym miejscu
- w cielistym kolorze

Napisz opinię
2017-07-03 12:21:53 - 

Dobrze chroni te miejsca, zmniejsza nawet ból