Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Pas brzuszny wyszczuplający zapinany SP-1815D

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobrej jakości pas wyszczuplający SP-1815D. Pasy wyszczuplające to rodzaj specjalistycznego asortymentu z przeznaczeniem dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha. Idealnie sprawdza się dla osób ćwiczących, które chcą wzmocnić mięśnie brzucha w trakcie wysiłku fizycznego. Przy założeniu pasa wykonywanie ćwiczeń jest bardziej efektywne niż bez. Pas został wykonany w nowoczesnej technologii jaką jest NEOPRENE, której materiał ma specjalistyczne właściwości a mianowicie stymuluje wzrost temperatury ciała, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej podczas wykonywania ćwiczeń.

Pas wyszczuplający brzuszny bywa pomocny dla osób, które przy dużej nadwadze straciły sporą ilość kilogramów i mają rozciągnięte powłoki brzuszne, odpowiedni również dla kobiet po porodzie. Jego zastosowanie wzmacnia powłoki i pozwala na ich zmniejszenie. Pas brzuszny SP-1815D został wyposażony w specjalistyczny system zapinania, który zapewnia wygodę i możliwość zapięcia samodzielnie. Pas można nosić podczas codziennych czynności, jednak najlepsze i najszybsze efekty uzyskamy ćwicząc w nim. Jest on bardzo wygodny i stabilny nie przesuwa się, nawet podczas intensywnych zajęć. Pas polecany jest dla wszystkich osób, które chcą w szybszy i efektywniejszy sposób pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Warto pamiętać, że otyłość brzuszna jest bardzo często przyczyną wielu chorób między innymi nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, które mogą powodować zawały serca, udary mózgu itp., należy z nią skutecznie walczyć. Pas odchudzający na brzuch SP-1815 występuje w uniwersalnym rozmiarze, dzięki specjalistycznemu zapięciu pozwala dopasować się do większości osób. Jest to pas dedykowany dla kobiet w naszej ofercie posiadamy również inne pasy wyszczuplające oraz pasy przeznaczone dla mężczyzn jak np. pas odciążający czy żebrowy. Kolor beżowy.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pas wyszczuplający dla kobiet SP-1815D
- odpowiedni dla osób, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów
- produkt wykonany z neoprenu w technologii NEOPRENE
- produkt zapewnia skuteczne wzmocnienie mięśni brzucha w trakcie wysiłku fizycznego
- pas na brzuch wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne
- produkt stymuluje znaczne podniesienie temperatury ciała co w konsekwencji przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej w momencie wykonywania ćwiczeń
- specjalnie zaprojektowany system zapinania produktu gwarantuje pełen komfort użytkowania.
- w związku z zastosowaniem specjalnej wewnętrznej warstwy izolującej produkt umożliwia znaczne przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej w momencie wzmożonego wysiłku fizycznego
- zakładając pas bezpośrednio podczas ćwiczeń uzyskamy najlepsze efekty wyszczuplające
- rozmiar uniwersalny

Napisz opinię
2017-06-23 22:21:27 - 

Jestem w trakcie odchudzania, pas spełnia moje oczekiwania. Lepiej się w nim ćwiczy a i efekty widać.