Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Pas przepuklinowy pachwinowy SP-228 

W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu dobrej jakości pas na przepuklinę. Pas przepuklinowy - pas na przepuklinę SP-228 to specjalistyczny rodzaj produktu medycznego, który ma za zadanie przeciwdziałać przepuklinie oraz w przypadku jej wystąpienia podtrzymać ją. Pas przepuklinowy w tym modelu został przeznaczony na niewielki rodzaj przepukliny, która jest nieoperacyjna. Pas szczególnie dedykowany dla osób, u których występują przepukliny pachwinowe prawe lub lewe albo obuskrętne.

Przepuklina to najprościej mówiąc przemieszczenie narządów lub też ich części poza obręb jamy ciała, gdzie normalnie te narządy nie występują. Najczęściej czynnikami powodującymi przepukliny są czynniki genetyczne, anatomiczne, metaboliczne. Każdy rodzaj przepukliny należy skonsultować z lekarzem i podjąć odpowiednie leczenie aby zapobiec dalszemu postępowi i związanym z tym konsekwencjami zdrowotnymi. Pas na przepuklinę jest bardzo wygodny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn można nosić pod nim ubranie i stosować na co dzień. Wykonany został z specjalistycznej tkaniny w technologi Elastic, która doskonale dopasowuje się do ciała.

Pas pachwinowy - przepuklinowy Sp-228 pozwala na samodzielne mocowanie, dzięki zapięciu tzw. taśmy Velcro. Dodatkowo w pasie zastosowano miękki elastyczny panel z wyprofilowanymi pelotami pachwinowymi, które idealnie dopasowują się do kształtów ciała. Pas pachwinowy dostępny jest w kilku rozmiarach do wyboru od najmniejszego S do największego XL. Aby dobrać odpowiedni rozmiar należy zmierzyć swój obwód bioder. Poszczególne rozmiary S: 76,2 do 88,9 cm, M: 88,9 do 104,1 cm, L: 104,1 do 116,8 cm, XL: 116,8 cm do 129,5 cm. Pas dostępny w białym kolorze. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką bazę asortymentu medycznego w postaci pasów dla kobiet i mężczyzn, temblaków oraz ortez i stabilizatorów. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pas przepuklinowy na przepuklinę
- przeznaczony dla kobiet i mężczyzn 
- produkt został wykonany z materiału w technologii Elastic
- pas skutecznie podtrzymuje niewielkie przepukliny pachwinowe, których nie można operować
- stanowi skuteczne zabezpieczenie pachwin po operacjach przepuklin pachwinowych
- pas na przepuklinę jest szczególnie polecany kobietom, mężczyznom w przypadku przepuklin pachwinowych prawo, lewo lub obustronnych
- produkt zapewnia właściwe, samodzielne mocowanie dzięki wykorzystaniu zapięcia taśmą VELCRO
- w produkcie w części przedniej zastosowano miękki, elastyczny „panel” z miękkimi wyprofilowanymi pelotami pachwinowymi, które idealnie dopasowują się do kształtów ciała
- specjalnie zaprojektowany system zapinania produktu gwarantuje pełen komfort użytkowania
- pas w białym kolorze
- dostępny w szerokiej gamie rozmiarów

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD BIODER
S 76,2 do 88,9
M 88,9 do 104,1
L 104,1 do 116,8
XL 116,8 do 129,5
Napisz opinię
2017-06-23 22:24:00 - 

Produkt dobrze wygląda i dobrze się nosi. Nie uwiera w żadnym miejscu

2020-11-02 14:28:43 - 

Bardzo mi pomógł po operacji przepukliny polecam

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: