Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Temblak z miękkim naramiennikiem SP-2187

Temblaki to specjalistyczny rodzaj unieruchomienia po złamaniach, zwichnięciach kończyn górnych. W tej ofercie prezentujemy temblak SP-2187, który został przeznaczony do podtrzymywania oraz złamania kończyn górnych. Temblaki można również do pomocy doraźnej w przypadku złamań kości przedramienia lub zwichnięcia stawu łokciowego. Bardzo często stosowany do podtrzymania kończyny po zdjęciu gipsu. Niekiedy używany również dla osób po przebytych udarach przy niedowładach kończyn górnych. Jak widać temblak ma wszechstronne zastosowania. 

W wielu przypadkach noszenie temblaka wymaga bardzo długiego czasu, więc warto wybrać sprawdzony i wygodny produkt. Takim bez wątpienia jest prezentowany w tej ofercie temblak z miękkim naramiennikiem SP-2187. Temblak został zaprojektowany tak aby zapewnić jak największą wygodę w czasie codziennego użytkowania. Ten model powstał w opatentowanej technologii POLIYOU, która zapewnia mu doskonałą wytrzymałość na zniszczenia oraz zapewnia wygodne noszenie. Temblak z naramiennikiem posiada również regulowaną długość, dzięki temu dopasujemy go odpowiedniej wysokości. Dodatkowym atutem w tym modelu jest specjalistyczny system zapinania, który pozwala na bezbolesne zakładanie nawet w przypadku dużego bólu. 

Ten model znajdą Państwo w w kilku rozmiarach do wyboru a mianowicie od S, aż do XL. Aby wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar w tym celu należy zmierzyć długość własnego przedramienia. Poniżej znajdą Państwo poszczególne rozmiary temblaków, wyboru rozmiaru dokonać można na głównej stronie w zakładce rozmiary. Temblaka na ramię nie powinno zakładać się w przypadku, kiedy na skórze pojawiły się rany, otarcia również przy egzemach skórnych. Materiał zastosowany w produkcie przystosowany jest do prania ręcznego w niskiej temperaturze wynoszącej 40 stopni Celsjusza bez dodatku chloru i wybielaczy. Zastosowanie temblaków powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje temblaków jak np. temblaki materiałowe siatkowane, a także różne rodzaje stabilizatorów na kończyny górne i dolne. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry temblak z naramiennikiem
- wykonany z wytrzymałej tkaniny w technologii POLIYOU
- polecany w związku z koniecznością unieruchomienia, podtrzymania kończyny górnej zwłaszcza po zdjęciu gipsu 
- stosowany również jako opatrunek doraźny w przypadku złamania kości przedramienia lub zwichnięcia stawu łokciowego
- umożliwia regulację długości naramiennik
- specjalnie zaprojektowany system zapinania zwiększa wygodę w czasie użytkowania
- powstał w technologi POLIYOU
- wytrzymały na zniszczenia
- możliwość prania w niskiej temperaturze
- kolor granatowy
- dostępny w kilku rozmiarach do wyboru

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR DŁUGOŚĆ PRZEDRAMIENIA (cm)
S 27,0 do 32,0
M 33,0 do 39,0
L 40,0 do 45,0
XL 46,0 do 52,0
Napisz opinię
2017-06-23 22:17:13 - 

używam go po zdjęciu gipsu, po złamaniu kości ramiennej. Przyznam, że dolegliwości bólowe są znacznie mniejsze, a ręka nie jest narażona na różne urazy podczas czynności codziennych. Produkt spełnia moje oczekiwania

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: