Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Temblak DELUXE z miękkim naramiennikiem SP-2198

Temblak DELUXE SP-2198, znanej na rynku firmy medycznej ARmedical to wyjątkowo komfortowy produkt do podtrzymywania i unieruchamiania kończyn. Temblak polecany także przy unieruchamianiu kończyny górnej po zdjęciu gipsu, może również być stosowany doraźnie np. w przypadku złamania kości przedramienia bądź w zwichnięciach stawu łokciowego. Temblak posiada wygodną regulację, dzięki której samodzielnie można regulować długości i dostosowywać ją do własnych potrzeb.

Specjalistycznie zaprojektowany system zapinania na rzepy sprawia, że produkt jest łatwy w zakładaniu i ściąganiu,samodzielnie, zapewniając przy tym bezpieczeństwo użytkownikowi. Produkt został wykonany z tkaniny w technologii POLIYOU, która jest bardzo lekka i przewiewna, polecana na każdą porę roku. Temblak posiada bardzo komfortowy miękki naramiennik, który nie uwiera podczas chodzenia. 

Temblak DELUXE, występuje w kilku rozmiarach, które również mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym. Przy zakupie należy kierować się wielkością obwodu klatki piersiowej, dokładne wymiary dostępne w tabeli poniżej.Temblak w kilku rozmiarach: S, M, L, XL. Temblak DELUXE, to wygodny i komfortowy produkt dla osób, które wymagają skutecznego unieruchomienia lub podtrzymania kończyny górnej bez skrępowania ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Temblak DELUXE polecany przy unieruchamianiu, podtrzymywaniu kończyn górnych
- produkt został wykonany z wytrzymałej tkaniny w technologii POLIYOU
- miękki temblak na bark jest szczególnie polecany po zdjęciu gipsu oraz jako opatrunek doraźny w przypadku złamania kości przedramienia lub zwichnięcia stawu łokciowego
- produkt dostępny w kilku rozmiarach
- produkt umożliwia regulację długości naramiennika
- specjalnie zaprojektowany system zapinania produktu gwarantuje pełen komfort użytkowania
- wygodny w codziennym stosowaniu
- polecany na każdą porę roku, zapewnia skuteczną wentylację
- w standardowym kolorze niebieskim

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (cm)
S 60,0 do 75,0
M 76,0 do 91,0 
L 92,0 do 107,0
XL 107,0 (i więcej)
Napisz opinię
2017-06-23 22:15:22 - 

polecam! temblak jest tak stabilny, że w ogóle nie przejmuję się kontuzją.

2020-04-21 12:57:38 - 

Bardzo wygodny temblak dobra stabilizacja i miekki naramiennik nie powoduje obtarć