Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Gruszka  doodbytnicza do wykonywania lewatywy

Gruszki z kanką przeznaczony zostały do wykonywania takich zabiegów jak lewatywa. Jest to powszechnie stosowany od kilkuset lat zabiega w celach medycznych i zdrowotnych. Wcześniej wykonywany przy pomocy innych najczęściej prymitywnych przedmiotów, dzisiaj za pomocą wlewników i gruszek doodbytniczych. W medycynie najczęściej lewatywy wykonuje się pacjentom, którzy mają zostać poddani specjalistycznym badaniom czy zabiegom, lub operacjom. Niekiedy również stosowana przed porodem aby uniknąć mimowolnego oddania stolca. Również bywa zalecana dla osób cierpiących na częste zaparcia, bolesne kolki u dzieci.

Przed przystąpieniem do lewatywy należy wypełnić kankę wodą lub innym przeznaczonym do tego celu preparatem, wymyć i zdezynfekować końcówkę. Lewatywę można wykonać samodzielnie lub przy pomocy drugiej osoby. Warto pamiętać aby upewnić się czy nie mamy przeciwwskazań do wykonywania tego rodzaju zabiegu i co ważne najlepiej skonsultować go ze specjalistą. W celu poprawnego i bezpiecznego wykonania lewatywy należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do zestawu. Kanka doodbytnicza jaką prezentujemy to produkt przeznaczony do wielokrotnego zastosowania, w takim celu należy ją po każdym użyciu dokładnie wymyć i zdezynfekować. Mycie i dezynfekcję ułatwia ściągana końcówka - biała. 

Gruszka do lewatywy powstała z odpornego na uszkodzenia tworzywa, miękka w pompowaniu. Pojemność prezentowanej kanki wynosi 240 ml, średnica 9 cm, z kolei długość całkowita 18 cm a długość białego końca 6,5 cm. Ten rozmiar będzie odpowiedni dla osób dorosłych oraz większych dzieci. Kanka doodbytnicza w kolorze widocznym jak na zdjęciu. W naszej ofercie sklepu medyczny-rzeszów.pl posiadamy również inne rozmiary gruszek do wykonywania lewatywy w mniejszych rozmiarach, również do zakupienia gruszki z miękką końcówką, które zostały przeznaczone do oczyszczania kanału nosowego lub usznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- gruszka doodbytnicza z kanką nr 9
- dla dzieci i dorosłych
- przeznaczona do wykonywania lewatywy przed zabiegami, operacjami, przy kolkach, zaparciach
- produkt polskiego producenta
- wielokrotnego użytku
- opakowanie zawiera instrukcję zastosowania
- pojemność: 240 ml
- średnica 9 cm
- długość całkowita 18 cm
- długość końcówki 6,5 cm
- wygodna w użyciu 
- w celu mycia i dezynfekcji można odłączyć plastikową końcówkę

punktorINSTRUKCJA UŻYCIA:

Informacje o tym jak wykonać lewatywę, czym wykonać lewatywę oraz inne wskazówki dotyczące tego zabiegu, zamieściliśmy w naszym dziale porad. Zachęcamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem. >> kliknij, by przejść do działu porad <<

Napisz opinię
2017-06-28 11:56:16 - 

Kolor troszkę ostry, ale produkt spełnia moje oczekiwania. Poręczny i odporny na ściskanie