Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga gruszka do lewatywy z kanką nr 7

Lewatywa to zabieg, który ma na celu oczyszczenie naszego organizmu z toksyn czy zalegających resztek pokarmowych w jelicie grubym. Lewatywę również wykonuje się w celach zdrowotnych np. w uporczywych zaparciach, kolkach jak i również przed zabiegami, operacjami. Niekiedy również stosowana przed porodem. Lewatywę można wykonać samodzielnie jak i również przez opiekuna czy inną osobę. Lewatywa nie jest zabiegiem bolesnym, dla niektórych może być krępująca zwłaszcza, kiedy wykonuje ją ktoś obcy np. w szpitalu. Jest to zabieg stosowany już od kilkudziesięciu lat, który należy traktować jak każdą inną czynność medyczną. 

W celu wykonania lewatywy poleca się specjalistyczne produkty jak np. gruszki doodbytnicze inaczej nazywane jako gruszki z kanką. Jest to przystosowany asortyment do wykonywania bezpiecznej lewatywy w domowym zaciszu lub też w warunkach szpitalnych. Gruszka posiada specjalistyczny koniec który ma na celu ułatwienie wprowadzenia go do odbytu samodzielnie lub przez drugą osobę. Po wprowadzeniu końcówki, do środka wpompowuje się wodę, która ma za zadanie ułatwić pozbycie się mas kałowych. W celu bezpiecznego wykonania lewatywy należy zapoznać się z dołączoną do zestawu instrukcją obsługi lub zasięgnąć porad specjalisty. 

Kanka doodbytnicza została przeznaczona do mycia i dezynfekcji w celu zwiększenia higieniczności, jest to asortyment wielokrotnego użycia. Gruszka z kanką w tej ofercie w rozmiarze nr 7 odpowiednia będzie dla osób dorosłych i dzieci. Pojemność prezentowanej kanki doodbytniczej wynosi 141 ml, średnica 7 cm, z kolei długość całkowita 16 cm, a biała końcówka przeznaczona doodbytniczo wynosi 6,5 cm, w naszej ofercie posiadamy również inne rozmiary gruszek z kanką o mniejszej i większej średnicy, W sklepie do zakupienia również gruszki z miękkim końcem przeznaczone do oczyszczania kanału usznego, wydzieliny z nosa np. kataru u małych dzieci. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- gruszka z kanką nr 7
- przeznaczona dla dzieci i osób dorosłych do wykonywania lewatywy
- do zastosowania przed zabiegami, operacjami, porodem
- stosowana również w celach prozdrowotnych przy kolkach, zaparciach
- gruszka z kanką wielokrotnego użytku
- ściągana końcówka ułatwia mycie i dezynfekcje
- w opakowaniu znajdziemy instrukcję obsługi
- pojemność kanki wynosi 141 ml
- średnica 7 cm
- długość całkowita 16 cm
- długość białej końcówki 6,5 cm

punktorINSTRUKCJA UŻYCIA:

Informacje o tym jak wykonać lewatywę, czym wykonać lewatywę oraz inne wskazówki dotyczące tego zabiegu, zamieściliśmy w naszym dziale porad. Zachęcamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem. >> kliknij, by przejść do działu porad <<

Napisz opinię
2017-06-28 11:55:51 - 

Odpowiedni rozmiar, dobrze trzyma się w dłoni