Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tania gruszka do lewatywy

W tej ofercie prezentujemy asortyment przeznaczony między innymi do wykonywania lewatywy. Jest to tzw. kanka doodbytnicza, którą stosuje się najczęściej do wykonania lewatywy w domu czy innych ośrodkach medycznych, opiekuńczych. Lewatywa to popularny zabieg, który najczęściej wykonuje się przed operacjami w szpitalach aby pozbyć się mas kałowych zalegających w jelicie grubym. Niekiedy lewatywa zalecana jest przy zaparciach, kolkach i innych dolegliwościach układu pokarmowego. Lewatywa może być wykonywana przy pomocy drugiej osoby lub samodzielnie. Aby zabieg przebiegł prawidłowo i był bezpieczny należy postępować według zaleceń lekarza. 

Zabieg lewatywy jest bezbolesny, chociaż u niektórych osób może powodować lekki dyskomfort. Głównie polega na umieszczeniu w jelicie grubym odpowiedniej ilości płynu, który następnie powoduje usunięcie z jelita treści pokarmowych. Gruszka z kanką, którą prezentujemy ułatwi nam wykonanie tego zabiegu. Końcówka kanki pozwala na łatwe wprowadzenie, z kolei gruszka na łatwe pompowanie, dzięki temu wykonanie lewatywy jest bardzo proste. W tej ofercie prezentujemy kankę doodbytniczą numer 5, kanka posiada pojemność 55 ml, średnica jej wynosi 5 cm, długość całkowita kanki to 13 cm, z kolei długość końcówki 6,5 cm.

Gruszka do lewatywy posiada odłączaną plastikową końcówkę w celu lepszego mycia i czyszczenia. Po każdym użyciu należy ją dokładnie wymyć i zdezynfekować, dzięki temu posłuży nam wielokrotnie. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór asortymentu w postaci gruszek z kanką do wykonywania lewatywy z przeznaczeniem dla dzieci i osób dorosłych. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo również gruszki z miękkim końcem, które posłużą do oczyszczania nosa z wydzielin, kanału usznego itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z zakupów. Do opakowania dołączona została instrukcja obsługi, z którą należy się zapoznać przed zastosowaniem produktu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- gruszka z kanką do lewatywy nr 5
- kanka doodbytnicza stosowana do leczenia zaparć, kolek brzusznych, przed różnego rodzaju zabiegami chirurgicznymi itp.
- dla dzieci i dorosłych
- gruszka do lewatywy produkt polskiej produkcji
- przeznaczona jest do wielorazowego zastosowania
- opakowanie zawiera instrukcję zastosowania
- łatwa i wygodna w użyciu
- pojemność: 55 ml
- średnica gruszki 5 cm
- długość całkowita 13 cm
- długość końcówki 6,5 cm
- w celu mycia dezynfekcji można odłączyć plastikową końcówkę

punktorINSTRUKCJA UŻYCIA:

Informacje o tym jak wykonać lewatywę, czym wykonać lewatywę oraz inne wskazówki dotyczące tego zabiegu, zamieściliśmy w naszym dziale porad. Zachęcamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem. >> kliknij, by przejść do działu porad <<

Napisz opinię
2017-06-28 11:54:20 - 

Produkt jest wytrzymały i łatwo się go czyści