Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi basen sanitarny

Opieka nad chorym niemobilnym pacjentem to codzienność dla opiekunów medycznych i nie lada wyzwanie dla osób opiekujących się osobą w domu. Bardzo często chory leżący, nie jest w stanie ze względów zdrowotnych wykonywać podstawowych czynności fizjologicznych samodzielnie. W tym celu wymaga zastosowania specjalistycznego asortymentu medycznego jakimi są kaczki na mocz męskie lub damskie czy baseny. Baseny medyczne przeznaczone są dla obu płci pozwalają na oddanie moczu i kału.

Basen sanitarny jaki prezentujemy w tej ofercie to asortyment medyczny dedykowany dla osób niemobilnych, unieruchomionych z powodu stanów chorobowych, po urazach, operacjach utrudniających samodzielne poruszanie się. Basen jest wygodna formą umożliwiająca zaspokojenie swoich potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej czy siedzącej dla chorego. Basen sanitarny jest niezbędny w opiece nad pacjentem leżącym, niepełnosprawnym. Plastikowy basen sanitarny z pokrywką pozwala na bezpieczne zamknięcie zabezpieczające przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz. Pokrywa ogranicza kontakt z nieczystościami oraz nieprzyjemnym zapachem. Basen został wytworzony z solidnego tworzywa pozwalającego na wygodne mycie i sterylizacje. Jego konstrukcja pozwala na szybkie i łatwe opóźnienie zawartości.

Basen sanitarny plastikowy jest lekki i poręczny, dzięki temu wygodny w użytkowaniu. W naszej ofercie oprócz basenów plastikowych posiadamy również inny pomocniczy asortyment medyczny w sprawowaniu opieki nad chorym pacjentem jak np.: kaczki, bidety, dmuchane wanienki do mycia i szeroką gamę dermokosmetyków oraz środków higienicznych jak myjki, śliniaki, podkłady medyczne. W dalszym ciągu pracujemy nad powiększeniem naszej oferty o najlepsze i najbardziej funkcjonalne produkty w opiece nad chorym pacjentem, tak aby jeszcze bardziej ułatwić i usprawnić ten proces. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:
- plastikowy basen sanitarny
- przeznaczony do fizjologicznych potrzeb 
- odpowiedni dla kobiet i mężczyzn
- pomocny dla pacjentów niemobilnych, leżących, niepełnosprawnych nie mogących samodzielnie korzystać z toalety
- w komplecie z pokrywką
- bardzo mocna konstrukcja z tworzywa sztucznego
- pozwala na szybkie opróżnianie i mycie 
- posiada wygodną rączkę 
- może być sterylizowany
- duża pojemność

punktor  INSTRUKCJA STOSOWANIA:
Szczegółowa instrukcja stosowania basenu sanitarnego znajduje się w naszym dziale "Porad i wskazówek", do którego przeniesiecie się Państwo po kliknięciu w link: Basen sanitarny - instrukcja (jak używać).

Napisz opinię
2017-06-28 11:45:50 - 

Korzystam od jakiegoś czasu i wciąż jest w dobrym stanie. Stabilnie zrobiony