Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tania kaczka na mocz dla mężczyzn

Niekiedy różnego rodzaju jednostki chorobowe, zabiegi czy operacje uniemożliwiają nam samodzielne poruszanie się. W tym czasie osoba z niepełnosprawnościami wymaga pomocy ze strony opiekuna w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych i fizjologicznych. W przypadku kiedy pacjent pozbawiony jest możliwości samodzielnego udania się do toalety, a jednocześnie nie został poddany zabiegowi cewnikowania pęcherza moczowego, z pomocą przychodzą kaczki na mocz. Wyróżniamy 2 rodzaje sanitarnych kaczek męskie lub damskie. W tej ofercie prezentujemy kaczkę na mocz dedykowaną dla mężczyzna. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również kaczki damskie, baseny, bidety i inny asortyment higieniczny. 

Kaczki na mocz są podstawowym elementem wyposażenia praktycznie każdego zakładu opieki zdrowotnej, szpitali dedykowane również do zastosowania w warunkach domowych, w których opieka nad chorym sprawowana jest najczęściej przez rodzinę czy zatrudniony personel opiekuńczy. Niniejszy produkt określany jest jako kaczka męska, ponieważ jej budowa zaprojektowana została zgodnie z anatomią ciała mężczyzny. Jej specjalistyczny kształt różni się nieco od sanitarnej kaczki damskiej i pozwala na dopasowanie do męskiej sylwetki zapewniając tym samym wygodę podczas oddawania moczu.

Sanitarna kaczka męska dla jeszcze większej wygody wyposażona została w specjalistyczny uchwyt pozwalający na wygodne trzymanie w dłoni przez samego pacjenta jak i również opiekuna. Kaczka medyczna dla mężczyzn na wyposażeniu wraz z zatyczką, która chroni przed przeciekaniem moczu oraz nieprzyjemnym zapachem. Kaczka o pojemności 1000 ml, pozwala na wygodne oddanie jednorazowo dużej ilości moczu. Wykonana  z specjalistycznego tworzywa, które ułatwia czyszczenie i mycie. Po czynnościach fizjologicznych kaczkę należy dokładnie umyć i zdezynfekować, przeznaczona do wielorazowego zastosowania. Kaczka niewielkich rozmiarów jest również lekka i poręczna. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kaczka sanitarna dla mężczyzn
- posiada specjalistyczną budowę z możliwością dopasowania się do męskiej sylwetki
- wyposażona w wygodny uchwyt
- posiada pokrywkę, chroniącą przed wylaniem się moczu i nieprzyjemnym zapachem
- możliwość szybkiego mycia i dezynfekcji
- kaczka męska o pojemności 1 L
- lekka i poręczna

Napisz opinię
2017-06-28 11:41:35 - 

Kaczkę bardzo wygodnie się trzyma, cały proces jej używania jest prosty