Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga kaczka damska na mocz

Asortyment pomocniczy dla chorego w naszym sklepie obejmuje różnorodne produkty, które mają na celu ułatwienie choremu codzienne funkcjonowanie. Tutaj znajdą Państwo sprzęty rehabilitacyjne, asortyment kosmetyczny jak i również higieniczny. W tym dziale prezentujemy głównie sanitaria medyczne typu baseny, bidety, kaczki na mocz męskie, damskie. Niniejsza oferta dotycz kaczek przeznaczonych dla kobiet. Kaczki na mocz dla kobiet nieznacznie różnią się budową od kaczek męskich. Posiadają większy otwór i inny kont nachylenia aby łatwiej było dostosować je do damskiej budowy ciała. 

Sanitarne kaczki na mocz głównie stosowane są dla kobiet po przebytych urazach, operacjach, które nie mogą poruszać się samodzielne, a nie są cewnikowane. Kaczki pozwalają w łatwy sposób załatwić potrzeby fizjologiczne, można użytkować je samodzielnie lub też przy pomocy opiekuna. Dodatkowo wyposażone zostały w specjalistyczny uchwyt pozwalający na wygodne przenoszenie. Konstrukcja kaczek zapewnia łatwe opróżnianie zawartości oraz czyszczenie wnętrza. Po użyciu kaczki należy ją dokładnie umyć i zdezynfekować. Kaczka damska o pojemności 700 ml, pozwala na oddanie jednorazowo dużej ilości moczu. Kaczka powstała z trwałego tworzywa plastikowego.

Sanitarne kaczki na mocz dedykowane są dla użytkowników domowych nie mogących się samodzielnie poruszać jak i również dla placówek medycznych jak szpitale, hospicja, odpowiednie również dla ośrodków opiekuńczych itp. Damskie kaczki sanitarne na mocz należą do asortymentu wielokrotnego zastosowania po wcześniejszym wymyciu i dezynfekcji mogą korzystać z nich inne osoby. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również kaczki męskie na mocz, baseny, bidety, pojemniki do dobowej zbiórki moczu oraz inny asortyment medyczny. Zapraszamy do obejrzenia oferty i skorzystania z zakupu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- damska kaczka sanitarna na mocz
- przeznaczona dla kobiet
- do zastosowania w warunkach domowych, w szpitalnych, zakładach opieki itp. 
- kształt pozwalający na dopasowanie do damskiej budowy ciała
- wygodna w zastosowaniu 
- z uchwytem do przenoszenia
- szeroki otwór ułatwia opróżnianie i mycie 
- pojemność 700 ml

Napisz opinię
2017-06-28 11:41:58 - 

Wygodna w użyciu i szybko się ją czyści