Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Trwała plastikowa nerka medyczna

Nerki medyczne inaczej nazywane miskami, nerkami medycznymi  to asortyment sanitarny przeznaczony dla szpitali, gabinetów medycznych szczególnie dentystycznych, hospicjów czy domów pomocy społecznej. Spełnia przede wszystkim funkcję higieniczną, wykorzystywana również przy różnego rodzaju zabiegach sanitarnych np. przy oczyszczaniu i opatrywaniu ran.

Nerki medyczne plastikowe sprawdzą się również w domu jako miski np. na wymioty. Nerki plastikowe to bardzo wygodne produkty medyczne, które można używać wielokrotnie, po użyciu miskę należy opróżnić, wymyć i zdezynfekować. Nerka jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Nerki można czyścić ręcznie i za pomocą autoklawy. Nerki sanitarne to bardzo wygodny produkt medyczne dla lekarzy i pacjentów.

Miska została zbudowana z trwałego i wytrzymałego materiału plastikowego. Bardzo lekka i poręczna można zabrać ją również w podróż np. samochodem. Nie wymaga dużej powierzchni do przechowywania. Rozmiar miski medycznej to 20 cm, miska płytka, posiadamy również nerki medyczne w innych rozmiarach. Ten model występuje w rozmiarze 20 cm i 28cm, również dostępny w naszym sklepie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wygodna w użytku oraz dezynfekcji
- do wykorzystania m.in. w (szpitalach, gabinetach medycznych, domach opieki)
- doskonale sprawdzi się w domu np. przy karmieniu 
- produkt wielokrotnego zastosowania
- lekka i poręczna
- nerkę można czyścić w autoklawie w temp. 130 stopni Celsjusza (30 min)
- nie wymaga dużej powierzchni do przechowywania
- rozmiar 20 cm

Napisz opinię
2017-06-28 11:51:38 - 

Plastik z którego wykonano nerkę jest solidny i wytrzymały