Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Mocne i solidnie wykonane worki na wymioty

Worki na wymioty, (torebki plastikowe) są innowacyjnym rozwiązaniem wykorzystywanym w szpitalach, klinikach, domach opieki, środkach transportu: autokarach, karetkach, taksówkach na statkach itp. dla osób mających problemy z odruchem wymiotnym. Torebki idealnie sprawdzą się w podróży samochodem, szczególnie dla dzieci i osób mających chorobę lokomocyjną.

Worki są alternatywą dla zwykłych nerek czy misek medycznych również przeznaczonych na wymioty. Torebki na wymioty są bardzo higieniczne i nie wymagają specjalistycznej utylizacji, wystarczy je zakręcić i wyrzucić do kosz. Ich pojemność to 200 ml, pomieści dużo wydzieliny. Torebka jest wygodna, ponieważ posiada szeroki ustnik ze wzmocnieniem, to niezwykle higieniczne rozwiązanie, dzięki któremu nie pobrudzimy ubrania.

Dodatkowo worek na wymioty posiada podziałkę do kontroli ilości wymiocin. Przezroczyste opakowanie umożliwia kontrolowanie treści np. w razie wystąpienia krwi w wymiocinach. Worki są bardzo poręczne i zajmują niewiele miejsca, ponieważ można je złożyć, zmieszczą się w każdej torebce oraz schowku samochodowym. Dlatego zawsze możemy mieć je pod ręką. Szczególnie polecane osobom mającym niekontrolowane torsje. Worki w naszej ofercie dostępne w niskiej cenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szeroki i wzmocniony ustnik
- wysoka pojemność zbiornika
- bardzo higieniczne
- przezroczyste opkakowanie umożliwiące kontrolowanie treści
- idealnie sprawdzą się w podróży szczególnie dla dzieci i dorosłych z chorobą lokomocyjną
- podziałka do kontroli ilośći wymiocin
- wygodne w utylizacji (wystarczy zakręcić końcówkę i wyrzucić)
- zajmują niewiele  miejsca, można zabrać je wszędzie

  

Napisz opinię
2017-06-28 11:58:40 - 

Tworzywo jest bardzo wytrzymałe. Nie pęka