Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Pojemnik do dobowej zbiórki moczu kształcie tulipana

Pojemnik na mocz tak zwany  tulipan może być również nazywany dzbankiem na mocz, przeznaczony dla szpitali, jednostek leczniczych, domów opieki, dla osób chorych, niemobilnych. Pojemnik może być również wykorzystywany w warunkach domowych nad opieką osób unieruchomionych, a także dla osób starszych wymagających tego rodzaju rozwiązania.

Pojemnik do zbiórki moczu został wykonany z bardzo solidnego materiału plastikowego, wygodnego w użyciu, odpornego na zniszczenia. Tworzywo produktu pozwala na sterylizację pojemnika w autoklawie w temperaturze 120 °C do 30 minut, do czyszczenia można także wykorzystać zwykłe środki myjące, materiał jest odporny na ścieranie się.

W komplecie dostępna pokrywka, zapobiegająca wylewaniu się cieczy i wydostawaniu  nieprzyjemnego zapachu moczu na zewnątrz. Pojemność pojemnika 2 500 ml, pomieści bardzo dużą ilość moczu. Dodatkowo tulipan na mocz posiada podziałkę do kontroli moczu, pomocna dla lekarzy przy różnego rodzaju badaniach. Produkt dostępny w atrakcyjnej cenie, w naszym sklepie internetowym.


punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- solidnie wykonany
- sprawdzi się w warunkach domowych dla osób chorych niemobilnych
- wysoka pojemność 2 500 ml
- w komplecie z przykrywką
- podziałka do kontroli ilości moczu
- możliwość dezynfekcji oraz sterylizacji do 120 stopni Celsjusza
- przeznaczone do domowego i profesjonalnego użytku 
- wygodny w użytkowaniu
- plastik odporny na ścieralność

  

  

Napisz opinię
2017-06-28 12:00:16 - 

Produkt wygląda bardzo estetycznie i higienicznie